Pradžia Apple naujienos Naujasis Apple Vision Pro ir jo įtaka Mac bei iPhone ateičiai

Naujasis Apple Vision Pro ir jo įtaka Mac bei iPhone ateičiai

sukūrė Deimantė
2 minutes read
Nuotrauka iš Apple

8 spėjimai, kuriuos pavyko sužinto išnagrinėjus naująjį Apple produktą ir žmonių pasisakymus:

  1. „Apple” kuria pigesnę mišrios realybės ausinių „Vision Pro” versiją, kuri turėtų būti išleista 2025 m. pabaigoje, t. y. maždaug po dvejų su puse metų.
  2. Pigesnėje ausinių versijoje gali būti taikomos taupymo priemonės, pavyzdžiui, prastesnės kokybės ekranai, senesnis lustas ir mažiau kamerų, tačiau pagrindinės funkcijos, tokios kaip „EyeSight” akių sekimas, greičiausiai išliks.
  3. „Apple Vision Pro” nėra mobilusis įrenginys, todėl jį geriau naudoti kontroliuojamoje aplinkoje, pavyzdžiui, biuruose ar namuose.
  4. Ausines galima naudoti vietoj „Mac” kompiuterio, kaip parodyta „Apple” demonstracijoje, kurioje jos buvo naudojamos kaip „MacBook” ekranas. Yra požymių, kad ausinėms gali būti pritaikytos tokios programos kaip „Final Cut Pro in AR”.
  5. Manoma, kad pagrindinis „Apple Vision Pro” naudojimo atvejis, kurį bus galima naudoti „Mac” išleidžiant rinkai, bus galimybė naudoti „Mac” kompiuterį papildytoje realybėje (AR).
  6. „Apple” į „Apple Vision” investuoja ilgam laikui, todėl jos kūrimas ir pritaikymas kaip pagrindinės platformos greičiausiai užtruks ilgiau nei ankstesnių „Apple” produktų, tokių kaip „iPhone” ir „Apple Watch”, atveju.
  7. Straipsnyje spėjama, kad nors dabartiniai skaitytojai gal ir nepriims ausinių kaip pagrindinės platformos, būsimos kartos, pavyzdžiui, kūdikiai ar mažamečiai vaikai, gali užaugti su brandžiomis „Apple Vision” versijomis ir laikyti jas perspektyvia „Mac” alternatyva, o galiausiai – „iPhone” pakaitalu.
  8. Tikimasi, kad perėjimas nuo „Mac” ir „iPhone” prie „Apple Vision” kaip pagrindinės platformos užtruks ilgai ir yra laikomas tolimu ateities scenarijumi.

Svarbu pažymėti, kad straipsnyje išsakytos nuomonės yra spekuliatyvios, o tikrasis „Apple Vision” laikas ir poveikis „Mac” ir „iPhone” produktams dar faktiškai nenustatytas.

Plačiau skaitykite https://www.macworld.com/ puslapyje

Taip pat gali patikti

Palikite komentarą