Pradžia Apple naujienos Apple 2023 m. įvykių planai: Naujų produktų ir programinės įrangos pristatymas 2023 m.

Apple 2023 m. įvykių planai: Naujų produktų ir programinės įrangos pristatymas 2023 m.

sukūrė Deimantė
2 minutes read

„Apple” vidutiniškai per metus surengia tris-keturis renginius: kovo mėnesį – pavasario renginį, birželį – pasaulinę programuotojų konferenciją (WWDC), rugsėjį – renginį, skirtą „iPhone” ir „Apple Watch”, o kartais spalio mėnesį – renginį, skirtą „iPad” arba „Mac” atnaujinimui.

2023 m. sausį „Apple” pranešime spaudai pristatė naujus 14 ir 16 colių „MacBook Pro” modelius, „M2 Pro” ir „M2 Max” lustus, naujus „Mac mini” kompiuterius ir didesnio dydžio 299 dolerių „HomePod”.

WWDC konferencijoje „Apple” pristatė ausines „Vision Pro” (pasirodys 2024 m.), 15 colių „MacBook Air”, „Mac Studio” su lustu „M2 Ultra” ir atnaujintą „Mac Pro” su tuo pačiu lustu „M2 Ultra”. Taip pat paskelbta apie „iOS 17”, „iPadOS 17”, „tvOS 17”, „macOS Sonoma”, „watchOS 10” ir „visionOS” programinės įrangos atnaujinimus.

Tikimasi, kad rugsėjį „Apple” pristatys „iPhone 15” ir „iPhone 15 Pro” modelius. „iPhone 15” modeliai turės USB-C vietoj „Lightning”, o „Pro” modeliuose gali būti įdiegtas spartesnis A17 lustas ir periskopinio objektyvo technologija optiniam priartinimui.

Tikimasi, kad „Apple Watch Series 9” taip pat bus išleistas kartu su naujaisiais „iPhone” telefonais rugsėjo mėn.

Tarp galimų produktų atnaujinimų – nauja „AirPods Max” versija, naujas „iMac” su M2 arba M3 lustais, didesnis 27 colių „iMac” ir naujas „iPad mini 7”.

Ateityje bus išleisti OLED pagrindu veikiantys 11,1 ir 13 colių „iPad Pro” modeliai 2024 m. ir galimas sulankstomas „iPhone”, kurio išleidimo data spėjama 2023 m.

„Apple” planus 2023-2025 m. išleisti autonominę elektrinę transporto priemonę paminėjo analitikas Ming-Chi Kuo.

Svarbu pažymėti, kad pateikta informacija yra pagrįsta gandais ir apytikriais skaičiavimais, o tikrieji produktų paleidimo terminai gali skirtis.

Taip pat gali patikti

Palikite komentarą