Pradžia Uncategorized Check-in, nešiojami ir kitokio tipo lagaminai

Check-in, nešiojami ir kitokio tipo lagaminai

sukūrė Deimantė
13 minutes read

Kalbant apie keliones lėktuvu, supratau, kad nešiojamieji lagaminai keičia žaidimo taisykles. Jie suprojektuoti taip, kad tilptų į viršutinę sėdynių dėžę arba po sėdyne priešais jus, todėl yra nepakeičiami tiek dažnai skraidantiems, tiek savaitgalio keliautojams. Tačiau ne visos rankinės bagažinės yra vienodos, todėl reikia atkreipti dėmesį į kelias svarbiausias savybes.

Dydžio ir svorio apribojimai

Pirmiausia tikrinu rankinio lagamino matmenis. Dauguma oro linijų taiko griežtus rankinio bagažo dydžio apribojimus, paprastai apie 22 colių x 14 colių x 9 colių. Tačiau šie matmenys gali skirtis, todėl prieš skrisdami būtinai pasitarkite su konkrečia oro linijų bendrove. Be to, kai kurios oro linijų bendrovės riboja svorį, todėl lengvas lagaminas gali padėti išvengti nepageidaujamų registracijos mokesčių.

Organizacinės funkcijos

Organizuotas lagaminas gali daug ką pakeisti. Ieškokite rankinių lagaminų su keliais skyriais ir kišenėmis, kad galėtumėte lengvai pasiekti būtiniausius daiktus, pavyzdžiui, kelionės dokumentus, elektroninius prietaisus ir užkandžius. Tokiu būdu galiu greitai pereiti saugumo patikrą ir nekrapštyti rankinėje paso ar įlaipinimo paso.

Patvarumas ir medžiagų pasirinkimas

Ilgaamžiškumas neginčijamas. Juk rankiniai lagaminai turi atlaikyti mėtymą į viršutinius skyrius ir vilkimą per nesibaigiančius oro uostų terminalus. Tokios medžiagos kaip polikarbonatas ir didelio tankio audinys yra atsparios kelionių išbandymams ir kartu lengvos. Tvirtas, gerai sukonstruotas lagaminas gali atlaikyti laiko išbandymą ir ne vieną kelionę.

Mobilumas su besisukančiais ratukais

Besisukantys ratukai yra funkcija, be kurios neapsieičiau. Rankinis bagažas su keturiais įvairiomis kryptimis besisukančiais ratukais be vargo slysta oro uostuose ir lėktuvų praėjimuose. Juo lengva judėti minioje ir ankštose erdvėse, taupant laiką ir mažinant fizinį krūvį rankoms ir pečiams.

Saugumo priemonės

Kalbant apie savo daiktų saugumą, negalima būti per daug atsargiems. Norint būti ramiam, būtina turėti TSA patvirtintą spyną. Ji užtikrina, kad jūsų vertingi daiktai išliks saugūs, o TSA agentai prireikus galės patikrinti jūsų bagažą nepažeisdami spynos.

Registruojami (Check-in) lagaminai: Puikus pasirinkimas ilgesnėms kelionėms

Kai ruošiuosi ilgesnėms atostogoms arba komandiruotei, kuriai reikia daugiau nei rankinio bagažo, mano pasirinkimu tampa registruoti lagaminai. Juose yra pakankamai vietos visiems būtiniausiems daiktams ir bet kokiems papildomiems daiktams, kuriuos galiu norėti susikrauti. Ilgesnėms kelionėms į didesnį lagaminą galiu pasiimti pakankamai drabužių ir aksesuarų, kad jausčiausi pasiruošusi bet kokiai progai.

Pagrindinis registruojamo lagamino privalumas yra jo didelė talpa. Skirtingai nei rankiniai lagaminai, šiuose didesniuose krepšiuose galima sutalpinti viską – nuo didelių gabaritų drabužių iki kelių porų batų. Jei planuojate apsipirkti kelionės tikslo vietoje, registruotame lagamine rasite papildomos vietos naujiems radiniams.

Dydis ir svoris

Prieš įsigydamas registruojamą lagaminą visada patikrinu oro linijų bendrovių nustatytus dydžio ir svorio apribojimus. Už per didelius ar viršsvorio turinčius lagaminus gali tekti sumokėti didelius mokesčius, o su tuo nenori susidurti nė vienas keliautojas. Dauguma oro linijų leidžia registruoti bagažą, kurio bendras ilgis, plotis ir aukštis yra maždaug 62 coliai, tačiau labai svarbu pasitikslinti informaciją su konkrečiu vežėju.

Svarbus patvarumas

Ilgesnėse kelionėse, kai mano krepšiai bus dažnai tvarkomi oro linijose, autobusų tarnybose ir viešbučiuose, svarbiausia yra tvarumas. Tvirta konstrukcija, tvirtos medžiagos ir sutvirtinti kampai gali padėti išvengti pažeidimų ir prailginti lagamino tarnavimo laiką.

Patogumo funkcijos

 • Galimybė išplėsti: kai kuriuose registruojamuose lagaminuose yra išplečiami skyriai, todėl prireikus galiu padidinti lagamino talpą.
 • Vidiniai skyriai: ieškau lagaminų, kuriuose yra padalyti skyriai ir kišenės, padedantys tvarkyti daiktus.
 • Užrakinimo mechanizmai: TSA patvirtintas užraktas yra būtinas saugumui užtikrinti, nes TSA agentai gali patikrinti registruojamą bagažą nepažeisdami užrakto.

Mobilumas

Dar viena registruojamo lagamino savybė, kuriai teikiu pirmenybę, yra mobilumas. Keturiais ratukais besisukantys lagaminai leidžia lengvai judėti judriuose oro uostuose ir viešbučių vestibiuliuose. Ratukai turėtų sklandžiai slysti įvairiomis kryptimis, ypač kai skubu į jungiamąjį skrydį.

Pasirinkus aukštos kokybės registruojamąjį lagaminą gali neįtikėtinai pasikeisti mano kelionių patirtis. Tinkamas lagaminas – tai investicija, nesvarbu, ar mano daiktai išliks saugūs ir tvarkingi, ar tiesiog palengvins kelionę iš taško A į tašką B. Svarbu ne tik viduje esantis turinys, bet ir tai, kaip patogiai ir efektyviai tas turinys keliauja su manimi.

„Hardside” ir „Softside” lagaminai: Kas jums tinka labiausiai?

Kai renkatės naują lagaminą, apsispręsti, ar rinktis kietą, ar minkštą lagaminą, gali būti sudėtinga. Tvirtos konstrukcijos lagaminai pasižymi tvirta konstrukcija, dažnai gaminami iš tokių medžiagų kaip polikarbonatas ar ABS plastikas. Jie užtikrina aukšto lygio apsaugą nuo smūgių ir atsitrenkimų, kurie pasitaiko dažnai keliaujant. Kita vertus, šoniniai lagaminai paprastai gaminami iš tokių audinių kaip poliesteris ar nailonas, todėl yra lankstūs ir gali išsiplėsti, kad atsirastų daugiau vietos daiktams susidėti.

Tvirtos pusės lagaminų supratimas

Kietasvoris bagažas išsiskiria tuo, kad apsaugo subtilius daiktus. Tvirta jų išorė mažiau pasiduoda spaudimui, todėl juos galima rinktis, jei vežate trapius suvenyrus ar elektronikos prietaisus. Juos taip pat lengviau valyti ir prižiūrėti – tereikia greitai nuvalyti ir jie atrodys kaip nauji.

Tačiau kietos konstrukcijos gali turėti ir trūkumų. Dažnai jie būna fiksuoto dydžio, o tai reiškia, kad yra mažiau lankstumo, jei mėgstate krautis daugiau daiktų arba jei planuojate parsivežti daugiau, nei pasiėmėte. Juose taip pat gali atsirasti matomų įbrėžimų, be to, jie gali būti sunkesni už minkštasuolius.

Softside lagaminų patrauklumas

Softside lagaminų lankstumas yra naudingas tiems, kurie linkę susikrauti šiek tiek daugiau daiktų arba kuriems reikia įsprausti lagaminą į ankštus viršutinius skyrius. Daugelyje softside modelių yra išorinės kišenės, kurios puikiai tinka kelionės dokumentams ar daiktams, kuriuos galbūt norėsite greitai pasiekti, paslėpti.

Be to, jos paprastai būna lengvesnės, todėl jas lengviau valdyti. Tačiau, kalbant apie jūsų daiktų apsaugą, minkštosios pusės lagaminas gali neužtikrinti tokio paties saugumo lygio kaip kietosios pusės lagaminas, ypač jei atsidursite nepalankiomis oro sąlygomis arba situacijose, kai jūsų bagažas gali būti suspaustas.

Svorio ir mobilumo aspektai

Svarstant lagamino svorį ir transportavimo patogumą, labai svarbu atsižvelgti į jo mobilumą. Šiuolaikiniai lagaminai paprastai būna su keturiais besisukančiais ratukais, kurie pagerina manevringumą ir sumažina rankų bei pečių apkrovą. Tačiau nepamirškite, kad kietos konstrukcijos bagažas gali padidinti krovinio svorį keliais papildomais kilogramais, o tai gali turėti įtakos oro linijų taikomiems svorio apribojimams.

Organizacinės funkcijos ir prieinamumas

Lengvi lagaminai: Keliaukite nesudėtingu stiliumi

Kai kalbama apie maksimalų patogumą neaukojant stiliaus, išmanūs keliautojai renkasi lengvus lagaminus. Paskutinis dalykas, su kuriuo norėtumėte susidurti oro uoste, yra sunkiasvorio lagamino nešiojimasis su savimi; štai čia į pagalbą ateina lengvi lagaminai. Jie suprojektuoti taip, kad būtų itin mobilūs, dažnai pagaminti iš aukštųjų technologijų medžiagų, pavyzdžiui, polikarbonato ar didelio atsparumo nailono, dėl kurių svoris sumažėja, tačiau nenukenčia ilgaamžiškumas.

Štai keletas pagrindinių lengvo lagamino pasirinkimo privalumų:

 • Mažesnė apkrova: Lengvesnio bagažo vežimas sumažina krūvį jūsų kūnui, ypač ilgų kelionių metu.
 • Išvenkite mokesčių už viršsvorį: Aviakompanijos taiko griežtus svorio apribojimus, kuriuos viršijus gali tekti mokėti didelius mokesčius. Lengvesnis lagaminas reiškia, kad galėsite susikrauti daugiau daiktų ir neapsunkinsite svarstyklių.
 • Manevringumas: Dėl mažesnio svorio tampa daug lengviau judėti perpildytuose oro uostuose ir siauruose lėktuvų praėjimuose.

Jei galvojate apie kompromisus, neišsigąskite. Nors šie lagaminai yra lengvesni, juose vis tiek yra visos būtinos funkcijos, kurių tikitės, pavyzdžiui, daugybė organizacinių skyrių, teleskopinės rankenos ir patikimi ratukai. Kai kuriuose iš jų netgi yra išplėtimo galimybės, todėl prireikus turėsite daugiau vietos, o svoris nebus didelis.

Vienas iš patraukliausių šių lagaminų aspektų yra jų universalumas. Nesvarbu, ar vykstate į savaitgalio išvyką, ar leidžiatės į tarptautinį nuotykį, suradę tinkamą lengvą bagažą savo daiktams sutalpinti, galite labai pagerinti savo kelionės įspūdžius.

|–|–|

|Medžiaga|Typinis svorio diapazonas|

|Polikarbonatas|3,5 – 7,5 svarų|

|Didelio atsparumo nailonas|2,5 – 5 svarai|

|Aliuminis|5 – 10 svarų|

Šie intervalai rodo, kokios įvairios yra jūsų pasirinkimo galimybės. Primygtinai patarčiau pirmenybę teikti svoriui, taip pat atkreipti dėmesį į bendruosius matmenis ir užtikrinti, kad jie atitiktų oro linijų keliamus rankinio bagažo reikalavimus, jei neketinate jų registruoti.

Toliau tyrinėjant įvairius kelionių poreikius darosi vis aiškiau, kad investicija į lengvą lagaminą turėtų būti vienas svarbiausių dalykų. Tinkamas pasirinkimas sujungia patogų transportavimą ir elegantišką dizainą, įkūnijantį šiuolaikinio keliautojo etosą. Nesvarbu, ar mėgstate ryškias spalvas, ar labiau mėgstate santūrią prislopintų tonų eleganciją, tikrai rasite lengvą lagaminą, kuris ne tik atspindės jūsų asmeninį stilių, bet ir atitiks praktinius kelionės poreikius.

Naujoviškos funkcijos: Būtinos naujovės šiuolaikiniams keliautojams

Bėgant metams kelionės labai pasikeitė, todėl pasikeitė ir lagaminų savybės. Šiuolaikiniame technologijų pasaulyje bagažo naujovės gali padaryti kelionę patogesnę ir saugesnę. Supažindinsiu jus su naujausiomis funkcijomis, kurios keičia šiuolaikinių keliautojų žaidimą.

Pirma, įmontuotos USB jungtys pakeitė žaidimo taisykles. Daugelis iš mūsų pasikliauja savo prietaisais, kad galėtų naršyti ar užfiksuoti prisiminimus, o išsikrovęs akumuliatorius gali tapti didele kliūtimi. Turėdamas lagaminą su USB jungtimi galiu įkrauti savo prietaisus keliaudamas ir nebereikia ieškoti elektros lizdo judriuose oro uostuose.

Dar vienas puikus priedas yra GPS sekimas. Prarasti lagaminą gali būti keliautojo košmaras, tačiau su integruota GPS sistema galiu sekti savo bagažą per išmanųjį telefoną. Tai ne tik užtikrina ramybę, bet ir suteikia papildomą apsaugos nuo vagystės lygį.

Tiems iš mūsų, kurie linkę per daug pakuoti daiktus, neįkainojamais tampa svorio indikatoriai. Pastebėjau, kad įmontuotos svarstyklės gali padėti išvengti paskutinės minutės panikos prie registracijos langelių, nes perspėja, jei mano krepšys viršija leistiną svorį. Jokių papildomų mokesčių!

Nepamirškime, kokia svarbi yra TSA patvirtinta spyna. Džiugu, kad galiu apsaugoti savo daiktus ir kartu leisti TSA agentams patikrinti mano bagažą nepažeidžiant spynos. Ši funkcija suderina saugumą ir patogumą, todėl kelionė oro uoste tampa sklandesnė.

Štai keletas privalomų naujoviškų šiuolaikinių lagaminų funkcijų:

 • Įmontuotos USB jungtys, skirtos įkrauti keliaujant
 • GPS sekimas, kad greitai rastumėte bagažą
 • Svorio rodikliai, kad išvengtumėte papildomų mokesčių
 • TSA patvirtintos spynos, kad būtų galima be vargo atlikti saugumo patikrinimus

Dėl lagaminų evoliucijos dėmesio centre atsiduria ir ekologiškos medžiagos. Didėjant supratimui apie tvarumą, vis daugiau prekių ženklų gamina bagažą iš perdirbtų medžiagų. Jie ne tik patvarūs, bet ir skirti ekologiškai sąmoningiems keliautojams.

Galiausiai, pritaikymo galimybės, pavyzdžiui, keičiamos plokštės ir spalvų pasirinkimas, leidžia suasmeninti bagažą taip, kaip anksčiau nebuvo įmanoma. Dievinu tai, kad mano lagaminas gali būti ne tik funkcionalus, bet ir atspindėti mano stilių bei palengvinti jo atpažinimą karuselėje.

Stilingi lagaminai, kurie daro įspūdį

Kai skrendate į naują vietą, lagaminas yra ne tik daiktų talpykla – jis atspindi jūsų stilių. Jei keliaudami per oro uostus ir viešbučius norite atkreipti į save dėmesį, būtina rinktis ne tik funkcionalų, bet ir stilingą lagaminą. Dizainerių prekių ženklai ir individualaus bagažo gamintojai atkreipė dėmesį į didėjančią stilingų lagaminų paklausą, siūlydami variantus, kurie nenusileidžia išvaizdai.

Tarp išskirtinių savybių, kuriomis pasižymi išskirtiniai lagaminai, yra unikalios spalvos, prabangios tekstūros ir drąsūs raštai. Šie dizainai varijuoja nuo klasikinės elegancijos iki modernaus prašmatnumo, taip užtikrinant, kad kiekvienas keliautojas ras tobulą lagaminą savo asmeniniam skoniui išreikšti. Štai į ką atkreipti dėmesį, jei jūsų lagamino kontroliniame sąraše svarbiausia – stilius:

 • Pagalvokite apie reljefinę odą, šlifuotus metalus ir net aksomo apdailą.
 • Ryškūs raštai ir spalvos: Ryškūs atspalviai ir dėmesį prikaustantys raštai.
 • Firminis prekės ženklas: Subtilūs logotipai arba išskirtiniai dizaino akcentai, žymintys prabangų prekės ženklą.

Tiems, kurie vertina puikų meistriškumą, aukščiausios klasės mados namų bagažo linijos dabar dažnai apima ir jų kelionių kolekcijas. Nors šie lagaminai yra didesnė investicija, jie suteikia sudėtingumo ir išskirtinumo lygį, kurio nerasite standartiniame bagaže. Sudėtingos detalės, pradedant nestandartinėmis siūlėmis ir baigiant aparatūros akcentais, kiekvieną lagaminą paverčia meno kūriniu.

Naujovės atitinka stilių, nes kai kurios dizainerių linijos pristato keičiamas odas ar skydelius. Tai leidžia prisitaikyti pagal nuotaiką ar kelionės tikslą, todėl jūsų bagažas tampa universaliu aksesuaru. Apsvarstykite šias galimybes, jei norite turėti išskirtinį lagaminą, kad ir kur keliautumėte.

Be estetikos, labai svarbu nepamiršti ir funkcionalumo. Geriausi stilingi lagaminai vis dar pasižymi dideliu patvarumu, didele talpykla ir keliais organizaciniais skyriais. Taip pat yra tokių funkcijų, kaip 360 laipsnių sukamieji ratukai ir ergonomiškos rankenos, užtikrinančių, kad jūsų madingas pasirinkimas neatsisakytų praktiškumo kelionėje.

Ekologiškai sąmoningiems keliautojams prekių ženklai vis dažniau siūlo stilingus lagaminus, pagamintus iš tvarių medžiagų, nenusileidžiančius dizainui. Tokie lagaminai ne tik naudingi planetai, bet ir parodo, kad jie skirti pažangiai madai.

Išvada

Pasirinkę tinkamą lagaminą galite gerokai pagerinti savo kelionės įspūdžius. Nesvarbu, ar jums svarbus patvarumas, mobilumas, ar stilius, yra puikus kelionių palydovas. Išnagrinėjau daugybę galimų variantų – nuo tvirtų kietos konstrukcijos lagaminų iki patogių išmaniųjų funkcijų. Nepamirškite, kad svarbu ne tik pabrėžti madingą dizainą, bet ir praktiškumą, kurį suteikia gerai apgalvotas saugojimas ir organizavimas. Nepamirškime ir tvaraus keliavimo svarbos – rinktis ekologiškus lagaminus yra žingsnis teisinga kryptimi kiekvienam sąmoningam keliautojui. Taigi prieš leisdamiesi į kitą nuotykį įsitikinkite, kad bagažas atitinka jūsų poreikius, skonį ir vertybes. Sėkmingų kelionių!

Taip pat gali patikti

Palikite komentarą