Pradžia Namų technologijos Geriausios namų apsaugos sistemos: Saugumo ir ramybės užtikrinimas

Geriausios namų apsaugos sistemos: Saugumo ir ramybės užtikrinimas

sukūrė Deimantė
8 minutes read

Kai kalbama apie mūsų namų saugumą ir apsaugą, visi norime jaustis apsaugoti ir būti ramūs. Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame vagystės ir įsilaužimai kelia nuolatinį susirūpinimą, būtina investuoti į aukščiausios klasės namų apsaugos sistemas. Šios sistemos ne tik suteikia papildomą apsaugos sluoksnį, bet ir veikia kaip atgrasymo priemonė, užkertanti kelią potencialiems nusikaltėliams taikytis į jūsų turtą. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausias rinkoje esančias namų apsaugos sistemas, kurios gali padėti užtikrinti jūsų saugumą ir suteikti jums ramybę.

Kodėl svarbios namų apsaugos sistemos

Namų apsaugos sistemos atlieka svarbų vaidmenį saugant jūsų namus ir artimuosius. Įdiegę patikimą ir veiksmingą sistemą, imsitės aktyvių veiksmų, kad atbaidytumėte potencialius įsilaužėlius ir apsaugotumėte savo turtą. Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl namų apsaugos sistemos yra svarbios:

 1. Apsauga nuo įsilaužimo: Namų apsaugos sistemos su signalizacija, stebėjimo kameromis ir jutikliais yra stipri atgrasymo nuo įsilaužimo ir vagysčių priemonė. Nusikaltėliai rečiau renkasi namus, kuriuose įdiegtos matomos apsaugos priemonės.
 2. Reagavimas į ekstremalias situacijas: Dauguma namų apsaugos sistemų siūlo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančias stebėjimo paslaugas, užtikrinančias, kad nelaimės atveju pagalba būtų pasiekiama vos paskambinus. Nesvarbu, ar tai būtų gaisras, medicininės problemos, ar įsilaužimas, galite būti tikri, kad atitinkamoms institucijoms bus nedelsiant pranešta.
 3. Nuotolinė prieiga ir valdymas: Šiuolaikinės namų apsaugos sistemos leidžia namų savininkams stebėti savo nuosavybę nuotoliniu būdu. Naudodamiesi mobiliosiomis programėlėmis galite tikrinti kamerų įrašus, įjungti arba išjungti sistemą ir gauti įspėjimus realiuoju laiku, todėl galite būti ramūs net ir išvykę.
 4. Integracija su išmaniaisiais namų įrenginiais: Namų apsaugos sistemos gali būti sklandžiai integruotos su kitais išmaniaisiais namų įrenginiais, pvz., išmaniaisiais užraktais, šviestuvais ir termostatais. Tokia integracija padidina patogumą ir suteikia galimybę papildomai kontroliuoti namų saugumą.

Dabar, kai jau suprantame namų apsaugos sistemų svarbą, susipažinkime su geriausiomis šiuo metu rinkoje esančiomis sistemomis.

1. ADT Pulse

„ADT Pulse” yra pirmaujanti namų apsaugos sistema, kuri siūlo visapusišką apsaugą ir pažangias funkcijas. Naudodama moderniausias technologijas, „ADT Pulse” užtikrina jūsų saugumą ir ramybę. Štai keletas pagrindinių „ADT Pulse” funkcijų:

 • 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę vykdoma profesionali stebėsena: ADT Pulse siūlo visą parą trunkančias stebėjimo paslaugas, todėl jūsų namai visada bus apsaugoti. Įvykus bet kokiai avarinei situacijai, ADT stebėjimo centras nedelsdamas siunčia atitinkamas institucijas į jūsų buvimo vietą.
 • Nuotolinė prieiga ir valdymas: „ADT Pulse” leidžia valdyti namų apsaugos sistemą nuotoliniu būdu per patogią mobiliąją programėlę. Galite įjungti arba išjungti sistemą, gauti įspėjimus realiuoju laiku ir net valdyti kitus su sistema integruotus išmaniuosius įrenginius.
 • Išmaniųjų namų integracija: „ADT Pulse” lengvai integruojasi su populiariais išmaniaisiais namų įrenginiais, pvz., „Amazon Echo” ir „Google Home”. Ši integracija suteikia galimybę valdyti balsu ir išplėsti automatizavimo galimybes.

Norėdami daugiau sužinoti apie ADT Pulse, galite apsilankyti jų oficialioje svetainėje.

2. Ring Alarm

„Ring Alarm” yra labai pripažinta ir patogi namų apsaugos sistema, užtikrinanti išskirtinę jūsų turto apsaugą. Dėl prieinamos kainos ir patikimų funkcijų „Ring Alarm” tapo populiariu namų savininkų pasirinkimu. Štai kuo išsiskiria „Ring Alarm”:

 • Lengvas montavimas: Žiedinė signalizacija siūlo „pasidaryk pats” diegimo procesą, kuriam nereikia jokios profesionalios pagalbos. Sistemą galima lengvai įdiegti per kelias minutes, todėl ji yra idealus pasirinkimas tiems, kurie pageidauja nesudėtingo diegimo.
 • Platus jutiklių asortimentas: „Ring Alarm” sistema turi daugybę jutiklių, įskaitant durų ir langų kontaktinius jutiklius, judesio jutiklius ir kitus jutiklius.

3. SimpliSafe

„SimpliSafe” yra patikimas namų apsaugos pramonės vardas, žinomas dėl patikimų ir patogių naudoti sistemų. Štai pagrindinės savybės, dėl kurių „SimpliSafe” yra puikus pasirinkimas:

 • Belaidis dizainas: SimpliSafe belaidžio ryšio konstrukcija pašalina sudėtingo montavimo poreikį ir užtikrina švarų ir sklandų diegimą. Be to, prireikus lengviau išplėsti apsaugos sistemą.
 • Pritaikomi paketai: „SimpliSafe” siūlo pritaikomus paketus, kad būtų patenkinti įvairūs namų saugumo poreikiai. Nesvarbu, ar turite mažą butą, ar didelį namą, galite pasirinkti jūsų reikalavimus atitinkančius komponentus.
 • Profesionalus stebėjimas: „SimpliSafe” teikia neprivalomas profesionalias 24 valandų per parą, 7 dienų per savaitę stebėjimo paslaugas. Iškilus avarinei situacijai, stebėjimo centras jūsų vardu nedelsdamas susisiekia su reikiamomis institucijomis.

Norėdami sužinoti daugiau apie „SimpliSafe” ir jos pasiūlymus, galite apsilankyti jų oficialioje svetainėje.

4. „Nest Secure

„Nest Secure” – tai visapusiška namų apsaugos sistema, kurioje pažangios technologijos derinamos su elegantišku dizainu. Štai kodėl verta pagalvoti apie „Nest Secure”:

 • Išmanusis aptikimas: „Nest Secure” naudoja išmaniuosius jutiklius, kad aptiktų judesį ir veiklą jūsų namuose. Jis gali atskirti naminius gyvūnus ir potencialius įsibrovėlius, todėl sumažėja klaidingų pavojaus signalų.
 • Sklandi integracija: „Nest Secure” sklandžiai integruojasi su kitais „Nest” gaminiais, pvz., „Nest” kameromis ir „Nest Hello” vaizdo skambučiais. Ši integracija užtikrina vieningą ekosistemą visiems jūsų namų saugumo poreikiams.
 • Valdymas balsu: Dėl suderinamumo su „Google Assistant” galite valdyti savo „Nest Secure” sistemą balso komandomis, kad būtų patogu ir nereikėtų naudotis rankomis.

Daugiau informacijos apie „Nest Secure” galite rasti „Nest” svetainėje.

5. „Vivint Smart Home

„Vivint Smart Home” siūlo visapusišką namų saugumo ir automatizavimo sprendimą. Štai išskirtinės „Vivint Smart Home” funkcijos:

 • Profesionalus montavimas: „Vivint Smart Home” teikia profesionalias diegimo paslaugas, užtikrinančias, kad sistema būtų tinkamai nustatyta ir veiktų optimaliai.
 • Namų automatizavimas: „Vivint Smart Home” siūlo plačias namų automatizavimo galimybes, leidžiančias iš vienos platformos valdyti įvairius namų aspektus, pvz., šviesas, termostatus ir durų užraktus.
 • Vaizdo stebėjimas: „Vivint Smart Home” turi aukštos kokybės vaizdo stebėjimo kameras. Galite stebėti savo turtą nuotoliniu būdu ir gauti pranešimus, kai aptinkamas judesys.

Norėdami susipažinti su „Vivint Smart Home” funkcijomis ir pasiūlymais, galite apsilankyti jų oficialioje svetainėje.

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

 1. Į kokius veiksnius turėčiau atsižvelgti rinkdamasis namų apsaugos sistemą?

Rinkdamiesi namų apsaugos sistemą atsižvelkite į tokius veiksnius kaip namų dydis, biudžetas, jums reikalingas stebėjimo lygis, įrengimo paprastumas ir integravimo su kitais išmaniaisiais namų įrenginiais galimybės.

 1. Ar namų apsaugos sistemoms reikalinga profesionali priežiūra?

Profesionali stebėsena nėra privaloma namų apsaugos sistemoms, tačiau ji suteikia papildomą apsaugos lygį ir užtikrina, kad įvykus incidentui būtų nedelsiant pranešta pagalbos tarnyboms.

 1. Ar galiu pats įsirengti namų apsaugos sistemą?

Daugelyje namų apsaugos sistemų siūloma įdiegti „pasidaryk pats”, o tai gali būti gana paprasta. Tačiau jei pageidaujate profesionalios pagalbos, kai kurios įmonės teikia mokamas montavimo paslaugas.

 1. Ar namų apsaugos sistemos skirtos tik namams, ar jas galima naudoti ir butuose?

Namų apsaugos sistemos tinka ir namams, ir butams. Atsižvelgdami į savo gyvenamąją vietą, galite pasirinkti sistemą, atitinkančią konkrečius jūsų turto poreikius ir reikalavimus.

Taip pat gali patikti

Palikite komentarą