Pradžia Gidai Geriausi Powerbank 2024: Pasirinkimas, kuris padės išspręsti baterijos problemą

Geriausi Powerbank 2024: Pasirinkimas, kuris padės išspręsti baterijos problemą

sukūrė Deimantė
8 minutes read

Powerbank’ai yra esminis reikmenys mūsų kasdieniame gyvenime, ypač kai esame nuolat judantys ir naudojame daugybę elektroninių įrenginių. Tai yra ne tik patogus, bet ir būtinas daiktas, kurio pagalba galime užtikrinti, kad mūsų įrenginiai visada būtų pakrauti ir pasiruošę naudoti. Tačiau, kaip ir su bet kokia kita technologija, kai kurie powerbank’ai yra geresni už kitus.

Šiame straipsnyje mes išsamiai apžvelgsime geriausius powerbank’us rinkoje, kad padėtume jums pasirinkti tinkamiausią modelį. Geriausias powerbank’as turi būti ne tik patikimas ir efektyvus, bet ir atitikti jūsų poreikius ir lūkesčius.

Svarbu atkreipti dėmesį į kelis kriterijus, kai renkatės powerbank’ą. Pirmiausia, jums reikia nuspręsti, kiek energijos jums reikia. Tai priklauso nuo to, kiek dažnai naudojate savo įrenginius, kiek ilgai juos naudojate ir kiek galingi jie yra. Antra, turėtumėte atkreipti dėmesį į powerbank’o talpą ir dydį, kad jis būtų patogus nešiotis ir naudoti. Galiausiai, svarbu pasirinkti patikimą gamintoją ir kokybišką produktą.

Mes išbandėme ir išsamiai ištyrėme geriausius powerbank’us rinkoje, kad galėtume rekomenduoti jums tik geriausius. Su mūsų pagalba, jūs galėsite lengvai pasirinkti tinkamiausią powerbank’ą savo poreikiams ir užtikrinti, kad jūsų įrenginiai visada būtų pasiruošę naudoti.

Geriausi Powerbank’ai

Šiandienos technologijų amžiuje, jums reikia vis daugiau energijos, kad išliktumėte sujungtas su savo įrenginiais. Kad ir kur bebūtumėte, geriausias būdas išlaikyti savo įrenginius įkrautus yra naudoti geriausius powerbank’us. Mes surinkome geriausius powerbank’us rinkoje, kad galėtumėte lengvai pasirinkti pagal savo poreikius.

INIU Power Bank

Verta įsigyti šią produktą, jei jums reikia patikimos ir greitos galios banko, kuris gali būti naudojamas keliems įrenginiams tuo pačiu metu.

Privalumai

 • INIU yra vienas iš saugiausių greito įkrovimo įrenginių rinkoje.
 • Galingumas – galima įkrauti telefoną iki 61% per 30 minučių.
 • Greitas įkrovimas – galima įkrauti iPad Pro iki 34% per 30 minučių.

Trūkumai

 • Palyginti didelis dydis, kuris gali būti nepatogus nešiojant.
 • Gali būti brangesnis nei kiti panašūs produktai.
 • Nepalaiko bevielio įkrovimo.

Mes naudojome INIU Power Banką ir buvome labai patenkinti jo galingumu ir funkcionalumu. Greitas įkrovimas yra didelis pliusas, ypač kai reikia greitai įkrauti telefoną ar planšetinį kompiuterį. Be to, galima įkrauti iki trijų įrenginių tuo pačiu metu, kas yra labai patogu. Tačiau, INIU Power Banko dydis gali būti truputį didelis, ypač jei jums reikia nešioti jį su savimi. Be to, jis gali būti brangesnis nei kiti panašūs produktai rinkoje. Vis dėlto, mes rekomenduojame INIU Power Banką tiems, kurie ieško patikimo ir greito galios banko.

Lazci Power Bank, 22,5W Powerbank 20000mAh mit USB-C Input & Output, PD 3.0 QC 4.0 Externer Handyakkus, Kompatibel mit iPhone, Samsung Galaxy, iPad und Mehr – Schwarz

Mes rekomenduojame įsigyti šią powerbank, nes ji yra patikima ir turi daug privalumų.

Privalumai

 • Gali pakrauti iki trijų įrenginių tuo pačiu metu
 • Greitai įkrauna telefonus
 • Saugus naudoti

Trūkumai

 • Reikia atsargiai naudoti, kad neprarastumėte

Lazci Power Bank yra puiki galimybė, jei jums reikia greito ir patikimo būdo pakrauti savo įrenginius. Ji turi daugybę puikių funkcijų, todėl ji yra puikus pasirinkimas.

Ši powerbank gali pakrauti iki trijų įrenginių tuo pačiu metu, todėl ji yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia pakrauti kelis įrenginius. Be to, ji greitai įkrauna telefonus, todėl jūsų įrenginiai bus pasiruošę naudoti per kelias minutes.

Lazci Power Bank yra saugi naudoti, nes ji turi įvairias apsaugos funkcijas, kad jūsų įrenginiai nebūtų pažeisti. Taigi, jei jums reikia patikimo būdo pakrauti savo įrenginius, Lazci Power Bank yra puikus pasirinkimas.

INIU Power Bank, 20000mAh 65W Powerbank Klein Aber Stark Phone & Laptop, Externe Handyakkus USB C Input&Output, Kompatibel mit MacBook Pro Surface Go iPad iPhone 15 14 Pro Max Mini Plus Steam Deck etc

Verta pirkti!

Privalumai

 • Saugus ir greitas įkrovimas
 • Universali kompatibilumas
 • Galimybė įkrauti 3 įrenginius vienu metu

Trūkumai

 • Didelis svoris ir dydis
 • Ne visiems prietaisams yra reikalingas tokios galios įkrovimas
 • Brangesnė nei kiti analogai

Mūsų patirtis su INIU Power Bank įspūdinga. Ši įkrovimo baterija yra ne tik saugi, bet ir greita. Ji turi universalią kompatibilumą, todėl ji tinka visiems jūsų įrenginiams, nepriklausomai nuo to, kokia jų galia. Be to, galite įkrauti iki trijų įrenginių vienu metu, todėl jums nereikės turėti kelias baterijas.

Tačiau, reikia paminėti, kad ši įkrovimo baterija yra didelio svorio ir dydžio, todėl ji gali būti sunki ir nepraktiška, jei turite mažą rankinę arba krepšį. Be to, ne visiems prietaisams reikalingas tokios galios įkrovimas, todėl galite rasti pigesnių ir mažesnių variantų. Tačiau, jei norite patikimos ir efektyvios įkrovimo baterijos, INIU Power Bank yra puikus pasirinkimas.

Geriausi Powerbank: A ADDTOP

Mes rekomenduojame A ADDTOP Power Bank 26800mAh, kadangi tai yra patikima ir efektyvi galia, kurią galite naudoti savo išmaniesiems telefonams, planšetėms ir kitoms įrenginiams.

Privalumai

 • Įkrauna telefoną per 30 minučių iki 60% su 22,5W greito įkrovimo funkcija.
 • Didelė 26800mAh talpa, kuri gali įkrauti telefoną iki 8 kartų.
 • Tragtiška dydis su skaitmeniniu ekranu, rodo likusią baterijos įkrovos būseną.

Trūkumai

 • Ilgas įkrovimo laikas iki 4 valandų.
 • Nėra įtraukta į paketą.

Mes patyrėme, kad A ADDTOP Power Bank 26800mAh yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dažnai naudoja savo išmaniuosius telefonus ir planšetes, ir nori būti tikri, kad jų įrenginiai visada turi pakankamai baterijos. Greito įkrovimo funkcija leidžia greitai įkrauti telefoną, o didelė talpa užtikrina, kad jūsų telefonas bus įkrautas ilgai. Tragtiškas dydis ir skaitmeninis ekranas yra naudingi, kadangi jūs visada žinotumėte, kiek liko baterijos.

Be to, mes pastebėjome, kad įkrovimo laikas gali būti ilgas iki 4 valandų, bet tai yra normalu, atsižvelgiant į didelę talpą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad į paketą nėra įtraukta, todėl reikia įsigyti atskirai.

Vis dėlto, mes rekomenduojame A ADDTOP Power Bank 26800mAh tiems, kurie ieško patikimos ir efektyvios galios savo išmaniesiems telefonams ir planšetėms.

Įsigykite čia

Pirkimo vadovas

Kai ieškote geriausio powerbank, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių funkcijų, kad galėtumėte rinktis tarp geriausių produktų. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia atsižvelgti:

Talpa

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia atsižvelgti, yra powerbank talpa. Tai nusako, kiek energijos gali laikyti powerbank. Kuo didesnė talpa, tuo daugiau energijos galima laikyti ir ilgiau naudoti, bet tuo pačiu ir didesnės ir sunkesnės powerbank. Svarbu atsižvelgti į savo poreikius ir pasirinkti talpą, kuri atitinka jūsų poreikius.

Išvesties galia

Išvesties galia yra kiekis, per kurį powerbank gali išleisti energiją. Svarbu atsižvelgti į savo įrenginio reikalavimus ir pasirinkti powerbank, kuris turi pakankamai išvesties galios, kad galėtumėte greitai įkrauti savo įrenginį.

Įkrovimo greitis

Įkrovimo greitis yra dar vienas svarbus veiksnys, kuris reikalingas, kad galėtumėte pasirinkti geriausią powerbank. Svarbu pasirinkti powerbank, kuris gali greitai įkrauti jūsų įrenginį, kad galėtumėte greitai grįžti prie savo veiklos.

Papildomos funkcijos

Kai kuriems powerbank yra papildomos funkcijos, pavyzdžiui, įmontuotas LED žibintuvas arba galimybė įkrauti kelis įrenginius vienu metu. Svarbu atsižvelgti į savo poreikius ir pasirinkti powerbank, kuris turi papildomas funkcijas, kurias jums reikia.

Svarbu atsižvelgti į šias savybes, kai renkatės geriausią powerbank. Pasirinkę powerbank, kuris atitinka jūsų reikalavimus, galite būti tikri, kad turite patikimą ir efektyvų įrenginį, kuris padės jums išlikti susijaudinę ir pasiruošę bet kokiai situacijai.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti tinkamiausią išorinę bateriją?

Pasirinkti tinkamiausią išorinę bateriją reikia atsižvelgiant į savo poreikius. Svarbu atkreipti dėmesį į išorinės baterijos talpą, pasirinkti tokią, kuri užteks jūsų įrenginiams pakrauti kelis kartus. Taip pat verta atsižvelgti į greitį, su kuriuo išorinė baterija gali įkrauti įrenginį, ir į kitus papildomus funkcionalumus, pvz., belaidžio įkrovimo galimybę arba įvairias jungtis.

Kiek kainuoja aukštos talpos išorinės baterijos?

Aukštos talpos išorinės baterijos gali kainuoti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Kaina priklauso nuo išorinės baterijos talpos, greičio, funkcionalumų ir kokybės. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pigesnės išorinės baterijos gali turėti mažiau talpos ir greičio, o aukštesnės kokybės ir funkcionalumų išorinės baterijos gali būti brangesnės.

Kokie yra geriausi greito įkrovimo išoriniai akumuliatoriai?

Geriausi greito įkrovimo išoriniai akumuliatoriai yra tie, kurie gali greitai ir efektyviai įkrauti jūsų įrenginį. Tai priklauso nuo išorinės baterijos talpos ir greičio. Kai kurių gamintojų išorinės baterijos gali turėti papildomų funkcijų, kurios padeda greičiau įkrauti įrenginį, pvz., Quick Charge 3.0 technologija.

Kaip teisingai įkrauti išorinę bateriją?

Teisingai įkrauti išorinę bateriją reikia laikantis gamintojo nurodymų. Svarbu naudoti tinkamus įkroviklius ir kabelius, kurie yra pritaikyti prie išorinės baterijos ir įrenginio. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į išorinės baterijos ir įrenginio jungčių suderinamumą.

Kokios yra populiariausios išorinių baterijų talpos?

Populiariausios išorinių baterijų talpos yra 10000 mAh, 20000 mAh ir 30000 mAh. Šios talpos yra pakankamos daugeliui įrenginių pakrauti kelis kartus. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad didesnės talpos išorinės baterijos yra sunkesnės ir didesnės.

Kokie yra 2023 metų geriausi išoriniai akumuliatoriai?

2023 metais geriausi išoriniai akumuliatoriai gali būti skirtingi, priklausomai nuo technologijų ir gamintojų naujovių.

Taip pat gali patikti