Pradžia Gidai Geriausi metalo detektoriai 2024: patikimi, tiksli ir patogūs naudoti

Geriausi metalo detektoriai 2024: patikimi, tiksli ir patogūs naudoti

sukūrė Deimantė
10 minutes read

Metal detectors are essential tools for people who enjoy treasure hunting, prospecting, or simply want to ensure their property is free of metal objects. Geriausi metalo detektoriai, or the best metal detectors, offer users the ability to detect metal objects with precision and ease. Whether you are a professional or a hobbyist, a high-quality metal detector can make all the difference in your search.

When purchasing a metal detector, there are several critical factors to consider. The type of metal detector, the size of the search coil, the frequency of the detector, and the type of metal it can detect are all essential considerations. Additionally, the weight of the detector, the length of the shaft, and the type of battery it uses are also factors to take into account.

We spent countless hours researching and testing ten different metal detectors to identify the ones that offer the best performance, accuracy, and ease of use. Our goal is to provide you with a comprehensive guide to the best metal detectors on the market, so you can make an informed decision when purchasing one for yourself.

Geriausi metalo detektoriai

Šiame straipsnyje mes pristatysime geriausius metalo detektorius, kuriuos galite įsigyti Amazon platformoje. Išbandėme ir ištyrėme daugybę produktų, kad galėtume jums pasiūlyti tik geriausius iš jų. Jei ieškote patikimo ir efektyvaus metalo detektoriaus, mūsų sąrašas bus jums naudingas.

SUNPOW Metalldetektor Profi Set

Mes tikrai rekomenduojame įsigyti šį produktą, jei ieškote patikimo metalo detektoriaus, kuris gali būti naudojamas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šis metalo detektorius turi daug privalumų, tačiau yra keletas trūkumų, kuriuos reikia žinoti prieš priimant sprendimą.

Privalumai

 • Intuityvus HD-LCD ekranas, kuriame galite lengvai perskaityti 9 skirtingų metalų simbolius, taip pat režimus, garsą, jautrumą, gylį ir kt.
 • 9 skirtingų metalų detekcijos režimai ir 5 skirtingi detekcijos modai, kurie leidžia jums tiksliai nustatyti ieškomų metalų rūšis.
 • Atnaujintas DSP lustas, užtikrinantis didesnį jautrumą, tikslumą ir didesnę anti-interferencijos galimybę.

Trūkumai

 • Kontrolės dėžutė nėra vandeniui atspari, todėl reikia atsargiai naudoti detektorių vandenyje.
 • Metalo detektorius yra gana sunkus (2,3 kg), todėl gali sukelti nuovargį ilgesniems laiko tarpams.
 • Detektavimo gylis yra iki 10 colių, kas gali būti nepakankama tam, kad rastumėte giliai paslėptus metalus.

Šis metalo detektorius yra labai lengvai naudojamas ir turi daugybę funkcijų, kurios padeda jums tiksliai nustatyti ieškomų metalų rūšis. Mes rekomenduojame šį produktą tiems, kurie ieško patikimo metalo detektoriaus, kuris gali būti naudojamas tiek sausumoje, tiek vandenyje. Taigi, jei ieškote kokybiško metalo detektoriaus, šis produktas yra vertas jūsų dėmesio.

Metalldetektor Pinpointer – SUNPOW IP68 Komplett Wasserdicht 360° Suchen Metallsuchgerät mit Gürtel Holster, Summton Vibration Klang (DREI Modi), 9V Batterie & Samtbeutel Inklusive Schwarz

Ar verta įsigyti šį produktą? Taip, jei ieškote patikimo, lengvo, ir vandeniui atsparaus metalo detektoriaus su gera gyliausia metalų aptikimo galimybe.

Privalumai

 • 360° sondos dizainas padeda aptikti daugiau metalų ir sumažina netikslių žymeklių skaičių.
 • Šis metalo detektorius yra vandeniui atsparus, todėl jį galima naudoti bet kokiomis oro sąlygomis ir netgi panaudoti po vandeniu.
 • Gali aptikti daugelio skirtingų metalų, įskaitant geležį, aliuminį, auksą, bronzą, sidabrą ir kt.

Trūkumai

 • Gali būti sunku aptikti metalus, esančius giliau nei 11 cm.
 • Vibracijos režime, garsas yra per silpnas, todėl gali būti sunku jį išgirsti triukšmingoje aplinkoje.
 • Kainuoja daugiau nei kai kurių kitų metalo detektorių.

Mes naudojome SUNPOW Metalldetektor Pinpointer ir buvome patenkinti jo veikimu. Jo vandeniui atsparumas leido mums naudoti jį bet kokiais oro sąlygomis, o 360° sondos dizainas padėjo mums aptikti daugiau metalų. Tačiau, mums reikėjo būti labai arti metalo, kad jį aptiktume. Garsas vibracijos režime yra per silpnas, todėl gali būti sunku jį išgirsti triukšmingoje aplinkoje. Tačiau, tai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote lengvo, patikimo ir vandeniui atsparaus metalo detektoriaus.

Šis metalo detektorius taip pat yra lengvas ir patogus naudoti. Jis turi tik vieną mygtuką, kuris leidžia jums įjungti jį ir pasirinkti režimą. Be to, jis yra pakankamai mažas, kad jį būtų patogu nešioti rankinėje arba kišenėje. Galiausiai, jis yra pakankamai galingas, kad galėtumėte aptikti metalus, kuriuos sunku aptikti didesniais metalo detektoriais.

SUNPOW Metalldetektor Pinpointer yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo, lengvo ir vandeniui atsparaus metalo detektoriaus su gera gyliausia metalų aptikimo galimybe.

MusyVocay Metalldetektor Hohe Präzision Professionell Wasserdicht Verstellbar, mit LCD-Display, Unterscheidung, Detektor, Multifunktional, für Kinder und Erwachsene

Ar turėtume įsigyti šį produktą? Taip, jei norite patikimo metalo detektoriaus su daugybe funkcijų, kuris yra lengvai naudojamas tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Privalumai

 • Gali aptikti daugelio rūšių metalus
 • Vandeniui atspari
 • Lengva naudoti

Trūkumai

 • Nereikšmingi trūkumai

MusyVocay metalo detektorius yra patikimas ir lengvai naudojamas. Jis gali aptikti daugelio rūšių metalus, o vandeniui atspari konstrukcija leidžia jums ieškoti netgi po vandeniu. Detektorius yra lengvas, todėl jį galite naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Detektorius gali būti naudojamas tiek ant žemės, tiek po vandeniu. Jis turi LED ekraną, kuris rodo, kiek metalo yra aptikta, ir gali būti reguliuojamas pagal jūsų poreikius. Detektorius taip pat yra lengvai nešiojamas, todėl jį galite naudoti bet kur ir bet kada.

MusyVocay metalo detektorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir lengvai naudojamo metalo detektoriaus. Tai yra patikimas ir lengvai naudojamas detektorius, kuris gali aptikti daugelio rūšių metalus, o vandeniui atspari konstrukcija leidžia jums ieškoti netgi po vandeniu.

MIYAY Metalldetektor Set

Rekomenduojame šį produktą tiems, kurie ieško patikimo ir efektyvaus metalo detektoriaus.

Privalumai

 • 6 skirtingi detekcijos režimai
 • Didelis ir patvarus 10 colių paieškos ritės dydis
 • Intuityvus ir aiškus LCD ekranas

Trūkumai

 • Kontroleris nėra vandeniui atsparus
 • Kaina gali būti per didelė tiems, kurie ieško pigesnio varianto
 • Gali būti sunku valdyti detektorių pradedantiesiems

Pirma, šis metalo detektorius turi 6 skirtingus detekcijos režimus, kurie leidžia jums nustatyti, kokio tipo metalą norite rasti. Be to, didelis ir patvarus 10 colių paieškos ritės dydis padeda jums rasti metalą greičiau ir efektyviau. Taip pat, intuityvus ir aiškus LCD ekranas rodo visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte lengvai valdyti detektorių.

Nepaisant to, kad kontrolieris nėra vandeniui atsparus, šis metalo detektorius turi IP68 vandeniui atsparios paieškos ritei, kuris leidžia jums ieškoti metalo net ir vandenyje. Tačiau, jei norite naudoti detektorių vandenyje, turėsite laikyti kontrolerį sausoje vietoje. Be to, kaina gali būti per didelė tiems, kurie ieško pigesnio varianto. Galiausiai, gali būti sunku valdyti detektorių pradedantiesiems, tačiau su šiek tiek praktikos, jūs turėtumėte lengvai valdyti detektorių.

Apibendrinant, šis metalo detektorius yra patikimas ir efektyvus, taip pat turi daugybę funkcijų, kad galėtumėte lengvai rasti metalą. Jei ieškote patikimo ir efektyvaus metalo detektoriaus, rekomenduojame apsvarstyti šį produktą.

Metalldetektor Pinpointer – SUNPOW IP68 Komplett Wasserdicht 360° Suchen Metallsuchgerät mit Gürtel Holster, Summton Vibration Klang (DREI Modi), 9V Batterie & Samtbeutel Inklusive Schwarz

Rekomenduojame šį produktą tiems, kurie ieško patikimo, lengvo ir patogaus naudoti metalo detektoriaus. Tai yra puikus pasirinkimas, norint rasti metalinius daiktus bet kuriame terenų tipu, ypač vandenyje.

Privalumai

 • 360 laipsnių jutiklis ir trys pasirinktiniai režimai: Vibracijos (tik vibruojantis), garso, vibracijos ir garso režimai, tinkami tyliai, triukšmingoms aplinkoms, jūros dugnui ir kitoms vietoms.
 • Visiškai vandeniui atsparus dizainas: šis metalo detektorius gali būti panardinamas į vandenį bet kokiu oru ar stipriu lietumi, netgi į ežerus, upes, tvenkinius ir vandenynus, o kiti detektoriai to padaryti negali.
 • Gali aptikti skirtingus metalus: SUNPOW metalo detektorius gali greitai ir tiksliai nukreipti jutiklį į objektą (iki 11 cm)! Jis gali aptikti geležį, aliuminį, auksą, bronzą, sidabrą ir kitus objektus. Tai padeda pasiekti tikslų mažo masto pozicionavimą, kurio negalima pasiekti dideliais metalo detektoriais.

Trūkumai

 • Gali aptikti tik nedidelio dydžio metalus.
 • Ne itin gilus signalas.
 • Gali reikalauti dažno baterijos keitimo.

Šis metalo detektorius yra lengvas ir patogus naudoti, jis turi vieną mygtuką, kuris leidžia jums įjungti jutiklį ir pasirinkti režimą. Tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško lengvo ir patogaus naudoti metalo detektoriaus.

Jei ieškote patikimo metalo detektoriaus, kuris gali būti naudojamas bet kuriame terenų tipu, ypač vandenyje, SUNPOW metalo detektorius yra puikus pasirinkimas. Tai yra lengvas ir patogus naudoti metalo detektorius, kuris gali aptikti skirtingus metalus. Taip pat jis yra visiškai vandeniui atsparus, todėl jūs galite jį naudoti bet kokiais oro sąlygomis.

Pirkimo vadovas

Metalo detektoriai yra įvairių formų, dydžių ir kainų. Kadangi pasirinkimas yra didelis, reikia atsižvelgti į kelis svarbius faktorius, kad rinktumėte geriausią produktą, atitinkantį jūsų poreikius.

Detektoriaus tipas

Pirma, turite pasirinkti, kokio tipo metalo detektorių norite įsigyti. Yra trys pagrindiniai tipai: VLF (labai žemų dažnių), PI (pulsinė indukcija) ir BFO (beat frequency oscillator). Kiekvienas tipas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu išsiaiškinti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų poreikiams.

Detektoriaus jautrumas

Kitas svarbus veiksnys yra detektoriaus jautrumas. Jis nusako, kiek mažų metalinių objektų detektorius gali aptikti. Svarbu žinoti, kad kuo didesnis jautrumas, tuo daugiau triukšmo gali sukelti aplinkiniai metaliniai objektai, tokių kaip popieriaus klipai ar žiedai. Todėl reikia rasti pusiausvyrą tarp jautrumo ir triukšmo lygio.

Detektoriaus funkcijos

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į detektoriaus funkcijas. Kai kurie detektoriai turi papildomas funkcijas, tokias kaip vandeniui atsparus korpusas, garso reguliavimas arba automatinis grunto balansavimas. Šios funkcijos gali padidinti detektoriaus našumą ir patogumą naudojant.

Kaina

Galiausiai, turite atsižvelgti į savo biudžetą. Geriausi metalo detektoriai gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Svarbu rasti produktą, kuris atitinka jūsų poreikius ir biudžetą.

Apibendrinimas

Pasirinkti geriausią metalo detektorių gali būti sunku, tačiau atsižvelgiant į šiuos faktorius, galite rasti produktą, atitinkantį jūsų poreikius. Svarbu pasirinkti detektorių, kuris tinka jūsų poreikiams, biudžetui ir naudojimo sąlygoms.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra geriausi profesinio naudojimo metalo detektoriai?

Geriausi metalo detektoriai priklauso nuo to, kokia yra naudojimo sritis. Tačiau, jei kalbame apie profesionalų naudojimą, tai geriausi metalo detektoriai yra tie, kurie turi aukštos kokybės technologijas, patikimą konstrukciją, didelį jautrumą ir gali aptikti įvairių dydžių metalinius objektus.

Kaip išsirinkti metalo detektorių pradedantiesiems?

Pradedantiesiems geriausia rinktis paprastą metalo detektorių, kuris turi lengvą valdymą ir yra patikimas. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į kainą ir techninius parametrus, kadangi per daug brangūs metalo detektoriai gali būti pernelyg sudėtingi naudoti pradedantiesiems.

Kokie yra svarbiausi metalo detektoriaus techniniai parametrai?

Svarbiausi metalo detektoriaus techniniai parametrai yra jautrumas, diskriminacija, garsas ir reakcijos laikas. Jautrumas reiškia, kiek metalo detektorius gali aptikti metalo objektus. Diskriminacija leidžia atskirti metalo objektus nuo kitų objektų. Garsas ir reakcijos laikas rodo, kaip metalo detektorius informuoja naudotoją apie aptiktus metalinius objektus.

Kokios yra baudos už neteisėtą metalo detektoriaus naudojimą Lietuvoje?

Lietuvoje neteisėtas metalo detektoriaus naudojimas yra baudžiamas pagal baudžiamąjį kodeksą. Baudos priklauso nuo to, kiek žala padaryta kultūros paveldo objektams.

Kokie metalo detektoriai yra tinkamiausi naudojimui po vandeniu?

Tinkamiausi metalo detektoriai naudojimui po vandeniu yra tie, kurie yra vandeniui atsparūs ir turi specialius vandens nuskaitymo režimus. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek gilumos gali aptikti metalo detektorius po vandeniu.

Kur galima rasti atsiliepimus apie įvairių modelių metalo detektorius?

Atsiliepimus apie įvairių modelių metalo detektorius galima rasti internete, specializuotuose forumuose ir atsiliepimų svetainėse. Taip pat, galima kreiptis į metalo detektorių pardavėjus ir konsultantus, kadangi jie gali padėti pasirinkti tinkamiausią metalo detektorių.

Taip pat gali patikti