Pradžia Gidai Geriausi kraujospūdžio matuokliai 2024: patikimi ir tikslūs matavimai [TOP 5]

Geriausi kraujospūdžio matuokliai 2024: patikimi ir tikslūs matavimai [TOP 5]

sukūrė Deimantė
10 minutes read

Kraujospūdžio matuokliai yra neatsiejama priemonė kiekvienam, kuriuo rūpinasi savo sveikata. Ši priemonė leidžia lengvai ir patogiai matuoti kraujospūdį, kuris yra vienas iš svarbiausių sveikatos rodiklių. Geriausi kraujospūdžio matuokliai yra patikimi, tikslūs ir lengvai naudojami.

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant kraujospūdžio matuoklį yra jo tikslumas. Tikslus kraujospūdžio matavimas yra labai svarbus, nes netikslūs matavimai gali sukelti klaidingus rezultatus ir neteisingas diagnozes. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į kraujospūdžio matuoklio patogumą ir funkcionalumą, kad jis būtų lengvai naudojamas ir patogus laikymui.

Mes išbandėme ir ištyrėme dešimt geriausių kraujospūdžio matuoklių, kad nustatytume, kurie iš jų yra patikimiausi ir tiksliausi. Geriausi kraujospūdžio matuokliai turi būti patikimi, tikslūs ir lengvai naudojami, kad būtų lengva rūpintis savo sveikata.

Geriausi kraujospūdžio matuokliai

Šiame straipsnyje pateiksime geriausius kraujospūdžio matuoklius, kurie padės jums stebėti savo sveikatą. Mes atlikome tyrimą ir atrinkome tik patikimiausius ir tikslius kraujospūdžio matuoklius, kurie yra verti dėmesio. Jei ieškote patikimo ir kokybiško kraujospūdžio matuoklio, šis straipsnis yra skirtas jums.

Beurer BM 27 Oberarm-Blutdruckmessgerät

Mes turime gerą naujieną tiems, kurie ieško patikimo kraujospūdžio matuoklio – Beurer BM 27 Oberarm-Blutdruckmessgerät yra puikus pasirinkimas.

Privalumai

 • Šis kraujospūdžio matuoklis turi 4×30 atminties vietų, todėl galite lyginti savo matavimo rezultatus laiko atžvilgiu ir neapsiriboti vien savo matavimų istorija.
 • Universalus manšetas, kurio dydis yra nuo 22 iki 42 cm, yra pritaikytas visiems naudotojams, kad jūsų kraujospūdžio matavimo patirtis būtų kuo patogesnė.
 • Matavimo patikimumas yra užtikrintas manschetten sitz kontrolės funkcija, kuri informuoja apie per silpną ar per stiprų manšetės priglaudimą.

Trūkumai

 • Šis kraujospūdžio matuoklis neturi jokios programinės įrangos, kad galėtumėte sekti savo sveikatos rodiklius ar patikrinti savo matavimų istoriją.
 • Beurer BM 27 Oberarm-Blutdruckmessgerät nėra tinkamas žmonėms, kuriems reikia nuolatinio kraujospūdžio stebėjimo, nes tai yra rankinis kraujospūdžio matuoklis, kurio reikia laikytis rankose.
 • Kai kurie naudotojai pastebėjo, kad šis kraujospūdžio matuoklis yra šiek tiek didesnis ir sunkesnis nei kiti kraujospūdžio matuokliai.

Mes rekomenduojame Beurer BM 27 Oberarm-Blutdruckmessgerät kaip patikimą ir patogų kraujospūdžio matuoklį. Šis kraujospūdžio matuoklis turi daugybę funkcijų, kurios padeda užtikrinti patikimus matavimo rezultatus, o manschetten sitz kontrolės funkcija padeda išvengti netikslumų. Be to, šis kraujospūdžio matuoklis yra patogus ir pritaikytas visiems naudotojams.

OMRON X2 Basic – Automatinis kraujospūdžio matuoklis

Jei ieškote patikimo kraujospūdžio matuoklio, tai OMRON X2 Basic yra puikus pasirinkimas. Šis klinikai patikrintas matuoklis leidžia lengvai ir tiksliai matuoti kraujospūdį ir pulsą tiesiai savo namuose.

Privalumai

 • Matuoja kraujospūdį ir pulsą tiksliai ir greitai
 • Klinikai patikrintas ir patvirtintas Europos hipertenzijos draugijos ir Tarptautinės standartizacijos organizacijos
 • Erkina nereguliarius širdies plakimus matuojant kraujospūdį

Trūkumai

 • Reikia įsigyti papildomų baterijų
 • Manšetė yra gana siaura, todėl gali būti nepatogi dideliems žmonėms
 • Ne visiems reikalinga funkcija, skirta stebėti kraujospūdžio pokyčius per laiką

Naudodami OMRON X2 Basic kraujospūdžio matuoklį, mes pastebėjome, kad jis yra labai patogus ir lengvai naudojamas. Matavimai yra tikslūs ir greiti, o matuoklis taip pat erkina nereguliarius širdies plakimus, kad būtų galima įvertinti visą sveikatos padėtį. Šis matuoklis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stebėti savo kraujospūdžio pokyčius tiesiogiai namuose.

OMRON X2 Basic kraujospūdžio matuoklis yra klinikai patikrintas ir patvirtintas Europos hipertenzijos draugijos ir Tarptautinės standartizacijos organizacijos, todėl galite būti tikri dėl jo patikimumo. Manšetė yra gana siaura, todėl gali būti nepatogi dideliems žmonėms, tačiau tai nėra didelis trūkumas. Be to, reikia įsigyti papildomų baterijų, tačiau jos yra paprastos ir pigios.

Jeigu ieškote patikimo kraujospūdžio matuoklio, OMRON X2 Basic yra puikus pasirinkimas, kuris leidžia patogiai ir tiksliai stebėti savo sveikatą tiesiogiai namuose.

OMRON X7 Smart Automatinis kraujospūdžio matuoklis

Jei ieškote aukščiausios kokybės kraujospūdžio matuoklio, kuriam galite pasitikėti, OMRON X7 Smart yra puikus pasirinkimas. Šis kraujospūdžio matuoklis yra klinikai patikrintas ir turi specialią klinikinę patvirtinimą diabetikams ir nėščioms moterims. Be to, jis gali nustatyti galimą virpėjimą (AFib), kuris dažnai lieka nepastebėtas, tačiau padidina insulto ir embolijos riziką.

Privalumai

 • Klinikinai patvirtintas kraujospūdžio matuoklis, kuriam galite pasitikėti, patvirtintas nepriklausomų organizacijų.
 • Nustato potencialų virpėjimą, kuris dažnai lieka nepastebėtas, tačiau padidina insulto ir embolijos riziką.
 • Gerai veikia su OMRON connect aplikacija, kuri leidžia lengvai stebėti ir sekti savo kraujospūdžio rodmenis.

Trūkumai

 • Gana brangus kraujospūdžio matuoklis, tačiau kaina atitinka kokybę.
 • Reikia naudoti Bluetooth ryšį, kad būtų galima perduoti duomenis į mobiliąją programėlę.
 • Manschetės dydis yra ribotas, o tai gali būti problema didesniems žmonėms.

OMRON X7 Smart yra aukščiausios kokybės kraujospūdžio matuoklis, kuriam galite pasitikėti. Jis yra klinikai patikrintas ir turi specialią klinikinę patvirtinimą diabetikams ir nėščioms moterims. Be to, jis gali nustatyti potencialų virpėjimą (AFib), kuris dažnai lieka nepastebėtas, tačiau padidina insulto ir embolijos riziką. Matuoklis lengvai veikia su OMRON connect aplikacija, kuri leidžia lengvai stebėti ir sekti savo kraujospūdžio rodmenis. Tačiau šis kraujospūdžio matuoklis gana brangus, o manschetės dydis yra ribotas, o tai gali sukelti problemų didesniems žmonėms. Vis dėlto, jei ieškote aukščiausios kokybės kraujospūdžio matuoklio, OMRON X7 Smart yra puikus pasirinkimas.

OMRON X4 Smart – Automatinis kraujospūdžio matuoklis viršutiniam rankos segmentui

Mes rekomenduojame šį produktą tiems, kurie ieško aukštos kokybės kraujospūdžio matuoklio, kuris yra patikimas, patogus ir lengvai naudojamas.

Privalumai

 • Kliniškai patvirtintas: matavimo tikslumas patvirtintas nepriklausomomis organizacijomis. OMRON X4 Smart taip pat turi specialų klinikinį patvirtinimą diabetikams ir nėščioms moterims (preeklampsijai). Taip pat Vokietijos aukšto kraujospūdžio ligų asociacija patvirtino matavimo tikslumą suteikdama mūsų produktui sertifikatą.
 • Protingas kraujospūdžio stebėjimas su Bluetooth: X4 Smart kraujospūdžio matuoklis palengvina kraujospūdžio stebėjimą namuose ir automatiškai siunčia matavimo rezultatus į jūsų išmanųjį telefoną.
 • Kraujospūdžio stebėjimas: visi matavimo rezultatai ir kraujospūdžio vertės saugomi OMRON Connect programoje ir gali būti stebimi laiko atžvilgiu.

Trūkumai

 • Mūsų produktas yra brangesnis nei kiti kraujospūdžio matuokliai.
 • Kadangi jis yra skirtas viršutiniam rankos segmentui, jis gali būti sunkus ir nepatogus naudoti ilgesnį laiką.
 • Mūsų produktas yra labai technologiškas ir gali reikalauti laiko ir pastangų išmokti naudoti visas funkcijas.

OMRON X4 Smart yra puikus kraujospūdžio matuoklis, kuris yra patikimas, patogus ir lengvai naudojamas. Mes rekomenduojame jį tiems, kurie ieško aukštos kokybės kraujospūdžio matuoklio, kuris yra patikimas, patogus ir lengvai naudojamas.

OMRON X4 Smart turi daug privalumų, įskaitant klinikinį patvirtinimą, protingą kraujospūdžio stebėjimą su Bluetooth ir kraujospūdžio stebėjimą, kuris saugo visus matavimo rezultatus ir kraujospūdžio vertes. Tačiau yra ir trūkumų, tokių kaip didesnė kaina, sunkumas ir technologijos reikalavimas.

Nepaisant trūkumų, mes vis tiek rekomenduojame OMRON X4 Smart kraujospūdžio matuoklį tiems, kurie ieško aukštos kokybės kraujospūdžio matuoklio, kuris yra patikimas, patogus ir lengvai naudojamas.

CAZON Blutdruckmessgeräte Oberarm Digital Vollautomatisch Blutdruckmessgerät Pulsmessung Blutdruckmessung Großes mit Große Manschette 2×120 Dual-User Schwarz

Mes, kaip patyrę vartotojai, rekomenduojame šį kraujospūdžio matuoklį visiems, kurie nori stebėti savo sveikatą patogiai ir tiksliai.

Privalumai

 • Matuoja kraujospūdį ir pulsą tiksliai
 • Turi dviejų vartotojų režimą ir 240 atminties vietų
 • Turi didelį ir aiškų LCD ekraną

Trūkumai

 • Nėra apšvietimo ekrane
 • Reikalingos 4 AAA baterijos arba USB maitinimas
 • Nerekomenduojame naudoti medicininiais tikslais

Šis kraujospūdžio matuoklis yra labai patogus naudoti, nes jis automatiškai pradeda matuoti kraujospūdį ir pulsą, kai paspaudžiate mygtuką. Jis taip pat turi dviejų vartotojų režimą ir 240 atminties vietų, taigi jūs ir jūsų šeimos nariai galite stebėti savo sveikatą. Mes taip pat pastebėjome, kad kraujospūdžio matuoklis turi didelį ir aiškų LCD ekraną, kuris yra patogus naudoti, ypač vyresnio amžiaus žmonėms.

Tačiau, turėtumėte žinoti, kad ekranas neturi apšvietimo, todėl jums reikės naudoti jį gerai apšviestoje vietoje. Be to, kraujospūdžio matuoklis naudoja 4 AAA baterijas arba USB maitinimą, kuris nėra pridedamas prie matuoklio pakuotės. Galiausiai, mes nerekomenduojame naudoti šio kraujospūdžio matuoklio medicininiais tikslais, nes jis nėra sertifikuotas kaip medicininis įrenginys.

Vis dėlto, mes rekomenduojame šį kraujospūdžio matuoklį visiems, kurie nori stebėti savo sveikatą patogiai ir tiksliai. Tai yra patogus ir lengvai naudojamas kraujospūdžio matuoklis, kuris gali būti naudojamas namuose.

Pirkimo vadovas

Kraujospūdžio matuokliai yra svarbi priemonė, kuri padeda stebėti jūsų sveikatą. Tačiau, pasirinkti geriausią kraujospūdžio matuoklį gali būti sunku, ypač jei nesuprantate, kokie yra svarbūs matavimo parametrai. Šiame vadove mes padėsime jums suprasti, kaip pasirinkti geriausią kraujospūdžio matuoklį.

Svarbiausios funkcijos

Kai renkatės kraujospūdžio matuoklį, turite atkreipti dėmesį į kelias svarbias funkcijas. Pirmiausia, matuoklis turi būti tikslus. Tai yra labai svarbu, nes netikslių matavimų gali sukelti klaidingus rezultatus ir klaidinti jūsų sveikatos būklę. Antra, matuoklis turi būti patogus naudoti. Tai reiškia, kad jis turėtų būti lengvai nuskaitomas ir turėti aiškų ekraną. Taip pat turėtų būti patogu laikyti rankoje.

Ką dar reikia žinoti

Be svarbiausių funkcijų, yra ir kitų dalykų, kuriuos reikia žinoti, kai renkatės kraujospūdžio matuoklį. Pavyzdžiui, reikia atkreipti dėmesį į matuoklio dydį. Jei matuoklis yra per didelis, jis gali būti nepatogus naudoti. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į maitinimo šaltinį. Kai kurie matuokliai naudoja baterijas, o kiti gali būti įkraunami. Galiausiai, turėtumėte atkreipti dėmesį į garantiją. Geri kraujospūdžio matuokliai turėtų turėti ilgalaikę garantiją, kad galėtumėte būti tikri, jog jūsų matuoklis bus patikimas.

Apibendrinimas

Renkantis geriausią kraujospūdžio matuoklį, svarbu atkreipti dėmesį į kelias svarbias funkcijas, tokias kaip tikslumas ir patogumas naudoti. Be to, reikia žinoti ir kitus dalykus, tokius kaip matuoklio dydis, maitinimo šaltinis ir garantija. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus, kad galėtumėte pasirinkti geriausią kraujospūdžio matuoklį, kuris atitiks jūsų poreikius ir padės stebėti jūsų sveikatą.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra geriausi profesionalūs kraujospūdžio matuoklių modeliai?

Geriausi profesionalūs kraujospūdžio matuoklių modeliai yra tie, kurie yra patikimi, tikslūs ir patogūs naudoti. Pavyzdžiui, Omron M7 ir Microlife BP A6 BT yra gerai žinomi ir patikimi modeliai, kurie naudojami medicinos įstaigose.

Kokia yra Omron kraujospūdžio matuoklių kainų diapazonas?

Omron kraujospūdžio matuoklių kainos svyruoja nuo 40 iki 200 eurų. Kainą lemia modelio funkcijos ir kokybė.

Kaip Microlife kraujospūdžio matuokliai lyginasi su kitų gamintojų prietaisais?

Microlife kraujospūdžio matuokliai yra žinomi dėl savo patikimumo ir tikslumo. Jie taip pat turi daugybę funkcijų, pavyzdžiui, galimybę nuskaityti duomenis per Bluetooth ir juos sinchronizuoti su mobiliuoju telefonu.

Kokie kriterijai lemia patikimo kraujospūdžio matuoklio pasirinkimą?

Patikimo kraujospūdžio matuoklio pasirinkimą lemia kelias kriterijus, pavyzdžiui, tikslumas, patogumas naudoti, funkcijos ir kaina. Geriau rinktis patikimą ir kokybišką matuoklį, kad būtų galima tiksliai matuoti kraujospūdį.

Kokie yra svarbiausi aspektai renkantis kraujospūdžio matuoklį namų naudojimui?

Svarbiausi aspektai renkantis kraujospūdžio matuoklį namų naudojimui yra patikimumas, tikslumas, patogumas naudoti ir kaina. Geriau rinktis patikimą ir kokybišką matuoklį, kad būtų galima tiksliai matuoti kraujospūdį.

Kuo išsiskiria Omron M3 Comfort modelis iš kitų rinkoje esančių matuoklių?

Omron M3 Comfort modelis išsiskiria patogumu naudoti ir funkcijomis. Jis turi patogų manšetės tvirtinimo mechanizmą, kuris leidžia lengvai ir greitai uždėti manšetę be pagalbos. Taip pat jis turi funkciją, kuri padeda nustatyti, ar manšeta yra tinkamai pritvirtinta, kad būtų galima tiksliai matuoti kraujospūdį.

Taip pat gali patikti