Pradžia Gidai Geriausi dulkių siurbliai 2024: efektyvumas ir funkcijos

Geriausi dulkių siurbliai 2024: efektyvumas ir funkcijos

sukūrė Deimantė
10 minutes read

Dulkių siurblių rinka yra didelė ir įvairi, tačiau geriausi dulkių siurbliai gali padėti jums išspręsti daugelį kasdienių užduočių. Šie prietaisai yra ne tik naudingi, bet ir būtini norint išlaikyti namus švarius ir tvarkingus. Geriausi dulkių siurbliai gali būti skirti skirtingoms užduotims, taigi svarbu žinoti, ką reikia atsižvelgti renkantis tinkamą modelį.

Svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte atsižvelgti renkantis geriausią dulkių siurblį, yra jo galia. Kuo didesnė galia, tuo efektyviau bus pašalinti dulkes ir nešvarumus iš grindų ir kilimų. Tačiau didesnė galia taip pat reiškia didesnę kainą ir sunkesnį prietaisą, kurio naudojimas gali būti sudėtingesnis.

Kitas svarbus dalykas yra dulkių siurblio filtrų tipas. Geriausi dulkių siurbliai turi filtrus, kurie gali pašalinti ne tik dulkes, bet ir mikroskopinius alergenus ir kitus nešvarumus. Taigi, jei turite alergijų, verta rinktis dulkių siurblį su HEPA filtru.

Mes išbandėme ir ištyrėme dešimt geriausių dulkių siurbliai ir atradome tuos, kurie padeda išspręsti kasdienines užduotis lengvai ir greitai.

Geriausi dulkių siurbliai

Šiame straipsnyje mes pateiksime geriausius dulkių siurbliai, kurie yra rinkoje. Mes atlikome išsamią rinkos analizę ir išbandėme daugybę produktų, kad galėtume pasirinkti geriausius variantus. Jei ieškote efektyvaus ir patogaus dulkių siurblio, šis straipsnis yra skirtas būtent jums.

Philips PowerPro Compact Beutelloser Staubsauger

Šis dulkių siurblys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvaus, bet kompaktiško ir patogaus prietaiso.

Privalumai

 • Puiki 99,9 % staubaufa, todėl jis yra puikus prietaisas valant grindis.
 • TriActive dūzė, kuri padeda valyti grindis, kilimus ir tiesiogiai išsiurbti dulkes.
 • Patogus ir mažas dydis, kuris padeda prietaisą pritaikyti prie bet kokios užduoties.

Trūkumai

 • Siurblys gali būti gana triukšmingas, ypač kai jis naudojamas ant kilimų.
 • Siurblys gali būti gana sunkus, todėl jį sunku nešioti iš vienos vietos į kitą.
 • Siurblys gali būti gana brangus, ypač jei jis naudojamas reguliariai.

Šis dulkių siurblys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogaus ir efektyvaus prietaiso. Jis yra puikus prietaisas valant grindis ir turi trijų funkcijų dūzę, kuri padeda valyti grindis, kilimus ir tiesiogiai išsiurbti dulkes. Be to, šis dulkių siurblys yra labai patogus ir mažas dydis, todėl jis lengvai pritaikomas prie bet kokios užduoties.

Tačiau, nors šis siurblys turi daug privalumų, jis taip pat turi keletą trūkumų. Pavyzdžiui, jis gali būti gana triukšmingas, ypač kai jis naudojamas ant kilimų. Be to, jis gali būti gana sunkus, todėl jį sunku nešioti iš vienos vietos į kitą. Galiausiai, jis gali būti gana brangus, ypač jei jis naudojamas reguliariai.

Vis dėlto, šis dulkių siurblys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvaus, bet kompaktiško ir patogaus prietaiso. Jei jūs ieškote dulkių siurblio, kuris yra lengvai naudojamas ir turi daugybę funkcijų, šis siurblys yra puikus pasirinkimas.

Roanow MarsVac S1 Akku Staubsauger

Mes rekomenduojame Roanow MarsVac S1 Akku Staubsauger dėl jo aukštos kokybės ir patikimumo.

Privalumai

 • 450W/38KP saugios galios, kuri leidžia iš karto pašalinti purvą, šiukšles, gyvūnų plaukus ir dėmes, lengvai valyti kietus grindis, plyteles, kilimėlius ir medinius grindis.
 • 55 minučių ilgos darbo laikas, idealus dideliems uždaviniams ir viso namo valymui.
 • Roanow Cordless Vacuum turi didelį inteligentinių LED ekraną, kuriame galite lengvai matyti siurblio būseną, įskaitant siurbimo režimą, likusią baterijos įkrovimo būseną ir priminimą apie užsikimšusią grindų šepetėlę.

Trūkumai

 • Siurblio kaina yra šiek tiek aukštesnė nei kitų siurblių.
 • Kiek sunkiau siurbti kilimėlius.

Roanow MarsVac S1 yra lengvas ir patogus naudoti, turi anti-tangle šepetėlę, kuri padeda išvengti kilimėlių ir plaukų susivėrimo, ir 99,99% filtravimo sistemą, kuri padeda išvengti dulkių ir kitų alergenų. Dėl jo ilgo darbo laiko ir didelio siurblio galios jis yra idealus pasirinkimas dideliems uždaviniams ir viso namo valymui. Mes rekomenduojame Roanow MarsVac S1 Akku Staubsauger tiems, kurie ieško patikimo ir kokybiško dulkių siurblio.

WHJC Akumuliatorinis Dulkių Siurblys

Jei ieškote patogaus ir lengvo dulkių siurblio, WHJC Akumuliatorinis Dulkių Siurblys gali būti puikus pasirinkimas.

Privalumai

 • Ultra-aukštos galios variklis ir stiprus siurbimo pajėgumas
 • Lengvas ir be jokių laidų, todėl lengvai transportuojamas
 • Kelios filtravimo funkcijos užtikrina efektyvų dulkių ir nešvarumų pašalinimą

Trūkumai

 • Ne visada pakankamai ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas
 • Siurblio talpa yra gana maža, todėl reikia dažnai ištuštinti
 • Gali būti pernelyg garsus, ypač kai naudojamas didelio galingumo režimu

Pirma, norėdami paminėti privalumus, šis siurblys turi ultra-aukštos galios variklį ir stiprų siurbimo pajėgumą, kurie leidžia lengvai pašalinti dulkes ir nešvarumus iš jūsų namų ar automobilio. Be to, siurblys yra lengvas ir be laidų, todėl jį lengva transportuoti ir naudoti. Kelios filtravimo funkcijos užtikrina efektyvų dulkių ir nešvarumų pašalinimą, o siurblio įvairios priedai leidžia lengvai pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į keletą trūkumų. Pirmiausia, akumuliatoriaus veikimo laikas gali būti per trumpas, ypač jei naudojate didelio galingumo režimą. Be to, siurblio talpa yra gana maža, todėl reikia dažnai ištuštinti. Galiausiai, siurblys gali būti pernelyg garsus, ypač jei naudojamas didelio galingumo režimu.

Apibendrinant, jei ieškote lengvo ir patogaus naudoti dulkių siurblio, WHJC Akumuliatorinis Dulkių Siurblys yra puikus pasirinkimas.

HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger

Rekomenduojame šį produktą tiems, kurie ieško patikimo, efektyvaus ir ilgai laikančio akumuliatoriaus dulkių siurblio.

Privalumai

 • Galinga siurbimo jėga iki 40 Kpa
 • Ilga akumuliatoriaus darbo trukmė iki 55 minučių
 • Didelis HEPA filtras, kuris pašalina 99,99% dulkių, bakterijų ir naminių erkių

Trūkumai

 • Didelis svoris, kuris gali tapti sunkiu rankose
 • Ilgas įkrovimo laikas iki 4-5 valandų
 • Kainuoja daugiau nei kiti panašūs produktai rinkoje

Mes turėjome galimybę išbandyti HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger ir esame įspūdingi jo galingumu ir ilga akumuliatoriaus darbo trukme. Be to, didelis HEPA filtras užtikrina, kad namuose būtų švaru ir sveika aplinka. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį, kad šis produktas yra sunkesnis nei kiti panašūs produktai rinkoje ir ilgai įkraunamas. Vis dėlto, jei ieškote galingo ir patikimo dulkių siurblio, HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger yra puikus pasirinkimas.

Pirma, norėtume paminėti produkto galingumą. HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger turi didelę siurbimo jėgą, kuri lengvai pašalina dulkes, šiukšles ir gyvūnų plaukus iš grindų ir kilimų. Be to, siurblio triukšmo lygis yra mažesnis nei 60 dB, todėl jūsų ir jūsų šeimos narių namų valymas bus ramus ir malonus.

Antra, produkto akumuliatoriaus darbo trukmė yra labai ilga. HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger turi 7*2500mAh didelio talpos baterijas, kurios užtikrina ilgą akumuliatoriaus darbo trukmę iki 55 minučių minimaliai naudojant siurbimą. Tai ypač patogu, jei turite didelę namų plotą ir nenorite dažnai įkrauti akumuliatoriaus.

Galų gale, didelis HEPA filtras yra dar vienas svarbus produkto privalumas. HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger HEPA filtras yra daugiau sluoksnių ir pašalina 99,99% dulkių, bakterijų ir naminių erkių, užtikrinant jūsų namų švarą ir sveikatą.

Vis dėlto, kaip ir bet koks produktas, HOMPANY 40000Pa/500W Akku Staubsauger turi trūkumų. Produkto svoris yra didesnis nei kiti panašūs produktai rinkoje, todėl ilgesnės naudojimo sesijos gali tapti sunkios rankose. Be to, įkrovimo laikas yra ilgesnis nei kiti panašūs produktai rinkoje. Gal

Dreame Z10 Station Staubsauger

Mes rekomenduojame Dreame Z10 Station Staubsauger, nes jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingo ir patogaus dulkių siurblio.

Privalumai

 • Stiprus motoras ir ilga baterijos darbo laikas leidžia išvalyti visą namą be pertraukos.
 • Didelis, antibakterinis dulkių maišas leidžia ilgai naudoti siurblį be išmetimo.
 • Daugybė priedų ir filtrų leidžia pritaikyti siurblį prie įvairių valymo užduočių.

Trūkumai

 • Siurblio svoris gali būti nereikšmingas, tačiau ilgalaikio naudojimo metu jis gali tapti sunkus rankoms.
 • Siurblys yra brangesnis nei kiti dulkių siurbliai, tačiau tai yra verta investicija, jei norite galingo ir patogaus siurblio.
 • Siurblio priedai gali būti sunkiai prieinami, jei nesaugojate jų tvarkingai.

Dreame Z10 Station Staubsauger yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingo ir patogaus dulkių siurblio. Stiprus motoras ir ilga baterijos darbo laikas leidžia išvalyti visą namą be pertraukos. Didelis, antibakterinis dulkių maišas leidžia ilgai naudoti siurblį be išmetimo. Daugybė priedų ir filtrų leidžia pritaikyti siurblį prie įvairių valymo užduočių.

Nors siurblys yra brangesnis nei kiti dulkių siurbliai, tai yra verta investicija, jei norite galingo ir patogaus siurblio. Siurblys gali tapti sunkus rankoms ilgalaikio naudojimo metu. Tačiau, jei jūs tvarkingai saugojate priedus, tai nebus didelė problema.

Dreame Z10 Station Staubsauger yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogaus ir efektyvaus dulkių siurblio, turinčio daugybę funkcijų ir priedų. Mes rekomenduojame šį siurblį tiems, kurie ieško galingo ir patogaus sprendimo savo namų valymui.

Pirkimo vadovas

Kai ieškote geriausio dulkių siurblio, turite atkreipti dėmesį į kelis svarbius veiksnius, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą produktą, atitinkantį jūsų poreikius. Šiame pirkimo vadove mes apžvelgsime svarbiausius kriterijus, kuriuos reikia atsižvelgti, renkantis geriausią dulkių siurblį.

Galingumas

Dulkių siurblio galingumas yra vienas svarbiausių veiksnių, kurie turėtų būti atsižvelgiama renkantis produktą. Galingesnis siurblys gali lengviau valyti didesnį plotą, tačiau didesnis galingumas taip pat reiškia didesnį energijos suvartojimą. Todėl svarbu rinktis dulkių siurblį, kurio galingumas atitinka jūsų poreikius.

Filtravimo sistema

Filtras yra svarbus dulkių siurblio komponentas, kuris padeda išlaikyti orą švarų. Geriausi dulkių siurbliai turi filtravimo sistemą, kuri suteikia aukštą efektyvumą ir padeda valyti orą nuo dulkių ir alergenų. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į filtrų prieinamumą ir priežiūrą, kad būtų užtikrinta optimali našta.

Papildomos funkcijos

Kai rinkitės dulkių siurblį, svarbu atkreipti dėmesį į papildomas funkcijas, kurios padidina jo efektyvumą ir patogumą naudoti. Kai kurie geriausi dulkių siurbliai turi šias papildomas funkcijas:

 • Reguliuojamas siurbimo galingumas
 • Antistatinis paviršius
 • Dulkių maišų indikatorius
 • Garso signalas, kai maišas pilnas

Atsižvelgiant į šiuos kriterijus, galite pasirinkti geriausią dulkių siurblį, atitinkantį jūsų poreikius ir leidžiantį lengvai ir efektyviai valyti namus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra galingiausi dulkių siurbliai rinkoje?

Rinkoje yra keletas galingų dulkių siurbliai, tačiau vienas iš galingiausių modelių yra Bosch BGS7SIL64. Šis siurblys turi 700 vatų variklį ir gali ištraukti net smulkius dulkes.

Kokius dulkių siurblius sluota vartotojai įvertina geriausiai?

Dažniausiai vartotojai geriausiai vertina siurblius su HEPA filtrais, kurie gali sugauti net mažiausias dulkes ir alergenus. Šiuo metu geriausias HEPA filtrų turintis siurblys yra Philips FC9729/09.

Kokie akumuliatoriniai dulkių siurbliai turi geriausius atsiliepimus?

Akumuliatoriniai dulkių siurbliai yra patogūs, nes nereikia nuolatos jungtis į elektros tinklą. Geriausius atsiliepimus turi Dyson V11 Absolute Extra siurblys, kuris gali dirbti iki 60 minučių vieno krovimo.

Kokie ypatumai būdingi aukščiausios klasės Miele dulkių siurbliams?

Aukščiausios klasės Miele dulkių siurbliai turi galingus variklius ir efektyvius filtrus. Be to, jie yra labai tylūs ir patogūs naudoti. Tačiau, šie siurbliai yra brangesni už kitus rinkoje esančius modelius.

Kur galima įsigyti geriausius dulkių siurblius, ar Senukai siūlo platų asortimentą?

Geriausius dulkių siurblius galima įsigyti specializuotose parduotuvėse, taip pat ir internetu. Senukai siūlo platų asortimentą, tačiau geriausias siurblys gali būti rastas ir kitose parduotuvėse.

Kokie yra geriausi dulkių siurbliai robotai ir ką reikėtų žinoti renkantis?

Geriausius dulkių siurblius robotus turi iRobot Roomba ir Xiaomi Mi Robot. Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į siurblio galingumą, baterijos talpą, filtrų tipą ir valdymo būdą. Taip pat svarbu nepamiršti, kad robotas negali ištraukti didelių šiukšlių ir reikalingas periodinis rankinis valymas.

Taip pat gali patikti