Geriausi kursai programuotojams – kursai padėsiantys sužinoti viską apie programavimą

programavimo kursai

Programuotojai šiuo metu yra labai paklausūs, nes daugelis įmonių ieško kvalifikuotų programuotojų, kurie galėtų padėti sukurti patogias svetaines. Bandyti rasti geriausią kursą jums gali būti sunku, tačiau nesijaudinkite, nes mes atlikome darbą už jus. Čia yra 12 kursų, kuriuose išmokys visko, ką reikia žinoti apie interneto kūrimą, sąrašas. Išmoksite HTML/CSS, Javascript, NodeJS, ReactJS, AngularJS, Bootstrap, BackboneJS ir daugiau!

Įvadas į interneto svetainių kūrimą

Šiame kurse būsite supažindinti su visais žiniatinklio kūrimo pagrindais. Sužinosite, kaip sukurti svetainę nuo nulio, kaip naudoti HTML ir CSS ir kaip kurti interaktyvias svetaines naudojant PHP. Taip pat susipažinsite su kai kuriomis galingiausiomis ir populiariausiomis bibliotekomis pasaulyje, tokiomis kaip jQuery ir Bootstrap.

Įvadas į interneto svetainių kūrimą

HTML/CSS

HTML yra kalba, naudojama kuriant tinklalapius. Jame yra daug žymų, kurios naudojamos tam, kad svetainė atrodytų tiksliai taip, kaip norite. CSS yra dar vienas akronimas, reiškiantis „Cascading Style Sheets“. Tai kalba, naudojama kuriant HTML stilių ir kuriant logotipus, mygtukus ir kitus vizualinius svetainių aspektus. Šis kursas išmokys jus visko, ką reikia žinoti apie šias kalbas. Sužinosite, kaip jas naudoti įvairiais būdais, taip pat išmoksite juos naudoti!

Javascript

yra „Javascript“ pagrindu sukurta scenarijų kalba, kuri yra interaktyvių svetainių kūrimo blokai
Javascript yra kliento pusės scenarijų programavimo kalba. Iš pradžių jį sukūrė Brendanas Eichas iš Netscape ir nuo tada buvo naudojamas. Pagrindinis Javascript tikslas yra suteikti žiniatinklio kūrėjams galimybę kurti interaktyvias programas ir svetaines. Šis kursas išmokys rašyti kodą šia populiaria programavimo kalba, įskaitant savo JavaScript bibliotekų kūrimą, CSS stilių nurodymą, vartotojo sąsajų kūrimą ir dar daugiau!

NodeJS kursai

NodeJS

„NodeJS“ yra „JavaScript“ vykdymo aplinka, leidžianti paleisti „JavaScript“ nenaudojant žiniatinklio serverių (tokių kaip „Apache“, „nginx“ ar IIS). Dėl to NodeJS puikiai tinka greitam prototipų kūrimui ir svetainių kūrimui. Jei nesate naujokas žiniatinklio kūrimo srityje, NodeJS mokymasis yra puiki vieta pradėti. Vienintelis NodeJS mokymosi trūkumas yra tas, kad norint iš tikrųjų suprasti tai ir kas vyksta, reikia skirti daug laiko.

ReactJS

ReactJS yra „Javascript“ biblioteka, leidžianti kurti interaktyvias vartotojo sąsajas. ReactJS naudoja duomenis iš serverio ir pateikia juos kliento pusėje, nereikalaujant ryšio su serveriu. JSX žymėjimo kalba naudojama rašant „React“ komponentus, kurie naudojami kartu su „React“ virtualiu DOM diferencijavimo algoritmu.

Javascript kursai

AngularJS

Jei norite įsitraukti į AngularJS kūrimą, tai šis kursas kaip tik jums! Šis kursas išmokys jus visko, ką reikia žinoti apie Angular JS ir kaip jį galima naudoti. Kursas ne tik moko jus Angular JS pagrindų, bet ir visko, ko reikia norint sukurti žiniatinklio programą. Ji apima tokias temas kaip maršruto parinkimas, formos, šablonai, filtrai ir direktyvos.

Bootstrap

„Bootstrap“ yra viena iš plačiausiai naudojamų žiniatinklio sistemų kuriant reaguojančias svetaines. Tai suteikia reaguojančią tinklelio sistemą, CSS ir JS komponentus ir dar daugiau. Jis naudojamas daugiau nei 35 % svetainių ir dažnai laikomas atspirties tašku mokantis interneto svetainių kūrimo.

BackboneJS

„BackboneJS“ yra populiari vieno puslapio žiniatinklio programų kūrimo sistema. Tai padeda tvarkyti programos rodinį ir įvykių srautą bei jos duomenis.
Kursai, labiau susiję su jūsų karjeros keliu ir kodavimo pomėgiais.
Jei domitės priekinės dalies tobulinimu, bet nenorite visko išmokti iš karto, turėtumėte apsvarstyti kursus, kurie labiau atitinka jūsų karjeros kelią ir kodavimo pomėgius. Jie išmokys jus giliau nei bendrieji kursai ir leis daugiau dėmesio skirti konkrečiai temai.

– Interneto kūrimas naudojant HTML ir CSS

– „JavaScript“: pagrindų įsisavinimas

– NodeJS pradedantiesiems: visas vadovas

– „ReactJS“: kūrėjo vadovas

– „Bootstrap 3“ dizaineriams

– AngularJS: Visas vadovas

Parašykite komentarą

four − three =