Geriausia antivirusinė skirta „Windows“: nemokamų ir mokamų saugos sprendimų sąrašas

Kompiuterio apsauga antivirusine programine įranga yra labai svarbi jūsų sistemos saugumui. Nuo virusų ir kenkėjiškų programų iki įsilaužėlių ir išpirkos reikalaujančių programų – būtina, kad įrenginyje būtų apsauga nuo virusų. Laimei, tai padaryti nėra sunku. Tiesiog naudokite vieną iš šių geriausiai įvertintų nemokamų arba mokamų sprendimų, kad apsisaugotumėte nuo visų rūšių grėsmių. Naudodami šias įvairias parinktis galėsite rasti sprendimą, atitinkantį jūsų biudžetą ir poreikius.

Nemokamos antivirusinės programos

Geriausia antivirusinė programinė įranga, skirta „Windows“

Jums pasisekė, jei norite rasti geriausią antivirusinę programinę įrangą savo „Windows“ kompiuteriui. Yra daugybė parinkčių, kurios užtikrins patikimą apsaugą nuo visų tipų virusų, kenkėjiškų programų ir net išpirkos reikalaujančių programų.
Viena iš galimybių yra „Microsoft Security Essentials“. Šiuo įrankiu galima naudotis nemokamai ir jo veikimui nereikia jokios prenumeratos. Tai taip pat leidžia valdyti, kiek išteklių jis naudoja jūsų kompiuteryje, kad turėtumėte daugiau galios dirbdami su kitomis programomis, pvz., aukščiausios klasės vaizdo žaidimais, grafinio dizaino programine įranga ar kitomis daug išteklių reikalaujančiomis užduotimis. Kitas nemokamos antivirusinės programinės įrangos pasirinkimas yra „Avast Antivirus Free Edition“. Ši programa gali veikti iki trijų kartų greičiau nei bet kuri kita konkurentė dėl savo unikalaus požiūrio į virusų nuskaitymą ir valymą. Nemokamas leidimas leidžia nuskaityti daugiausia penkis kompiuterius per dieną, o tai padeda sumažinti išlaidas įmonėms, kurioms reikia apsaugos įvairiose vietose.

Geriausia antivirusinė programinė įranga

Mokami saugos sprendimai taip pat yra įvairių formų: nuo aukščiausios klasės pilnų rinkinių, tokių kaip „Norton Antivirus Plus“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2018 Premium Edition“, iki vienos „McAfee Antivirus Plus 2018“ licencijos, suteikiančios visas reikiamas funkcijas už prieinamą kainą! Kitos mokamos antivirusinės priemonės apima AVG Secure Web Gateway ir Panda Free Antivirus Pro 2018, kurie siūlo apsaugą nuo visų tipų grėsmių, įskaitant virusus, kenkėjiškas programas, išpirkos programas, šnipinėjimo programas, reklamines programas, Trojos arklius, kirminus ir dar daugiau!

Nemokamos antivirusinės programos

Šiandien rinkoje yra didžiulis nemokamos antivirusinės programinės įrangos pasirinkimas. Štai keletas mūsų mėgstamiausių:

Norton Antivirus

McAfee Antivirus

Avira Antivirus

AVG antivirusinė programa

Bitdefender Antivirus

Geriausia antivirusinė skirta Windows

Mokama antivirusinė programinė įranga

Mokama antivirusinė programinė įranga yra geras pasirinkimas, nes ji patikima ir užtikrina veiksmingą apsaugą. Tačiau jie dažnai yra brangesni nei nemokami pasirinkimai, todėl prieš pirkdami būtinai pasidomėkite.

Dabar, kai apsiginklavote geriausia antivirusine programine įranga, laikas apsaugoti savo kompiuterį.

Kompiuterių remontas

Windows antivirusines programos

Parašykite komentarą

thirteen − one =