Vidutinė vestuvių kaina

vestuvių planavimas

Vidutinė vestuvių kaina: kodėl turėtumėte laikytis atokiau nuo mažiausių kainų?

Vestuvių kaina gali būti bauginanti. Tikimasi, kad ne tik įsigysite brangią suknelę, bet ir jūsų svečiai lauks dovanų. Galbūt ketinate atlikti mokėjimus ateinančiais metais. Panašu, kad kiekvienais metais brangsta ir vestuvės. Vidutinė vestuvių kaina 2017 m. yra 34 640 EUR. Tai didesnė nei vidutinė 28 000 EUR kaina 2016 m. Tačiau jums nereikia sugriauti pinigų vien todėl, kad atėjo jūsų eilė tuoktis. Yra daugybė būdų, kaip sumažinti vestuvių išlaidas neprarandant kokybės ir nesijaučiant apgautam iš savo svajonių dienos. Štai keletas patarimų, kaip sutaupyti pinigų planuojant vestuves.

Kaip sutaupyti pinigų vestuvėms

Vidutinė vestuvių kaina

Vestuvių kaina gali būti perdidži ir sunki šį vakarą. Ji labai priklauso nuo to, kiek vestuvių organizatoriai moka pinigų. Jeigu jumis išsiruošusias vestuves planuoja žmona ar patys, tai galite sumažinti išlaidas iki minimumo. Kartais nereikia visko – įeiti į vieną iki trijų vestuvinių salės. iki trijų salių yra per daug, tačiau pagaliau negali nuspręsti iki 1000 EUR per metus?

Kaip sutaupyti pinigų vestuvėms

Galiausiai, vestuvių kaina gali būti bauginanti. Tikimasi, kad ne tik įsigysite brangią suknelę, bet ir jūsų svečiai lauks dovanų. Galbūt ketinate atlikti mokėjimus ateinančiais metais. Panašu, kad kiekvienais metais brangsta ir vestuvės. Vidutinė vestuvių kaina 2017 m. yra 34 640 EUR. Tai didesnė nei vidutinė 28 000 EUR kaina 2016 m. Tačiau jums nereikia sugriauti pinigų vien todėl, kad atėjo jūsų eilė tuoktis. Yra daugybė būdų, kaip sumažinti vestuvių išlaidas neprarandant kokybės ir nesijaučiant apgautam iš savo svajonių dienos. Štai keletas patarimų, kaip sutaupyti pinigus planu

Vidutinė vestuvių kaina

Pasiruošimas prieš vestuves ir vestuvių planavimas

Jei jūsų pasiruošimas prieš vestuves yra toks, kad reikėtų naudoti mažiausias vestuvių kainas, žiūrėkite į šiuos patarimus.

Pasiruošimas prieš pasveikinimo susitikimą – Jūs galite gauti mažiausias vestuvių kainas, pervesti pinigus į kitą pusę ir pirkti dovanų.

Uždara torta – Jei norite sugriauti pinigus šventėje, galite pamatyti uždarą tortą. Tai yra išties graudus būdas sumažinti išlaidas nepraradant garso ir oro grafiko.

Dotacijos iki vestuvinių poreikių – Kai kada metai pradeda buti labai skubutni ir neturime laiko investuoti į viską iki vestuvinių, galima gauti dotacijos iki vieno maldaus pastaba

Ką daryti, jei trūksta pinigų

Įvesti atranką vestuvių svečiams. Šios metodikos naudojimas dažniausiai jungiasi su ryške, milžinišku dydžiu ir visko, kas būtina vestuvėms. Tačiau ši metodika turi keletą trūkumų. Galima išmokti, kad ne visada vestuvėse dalyvauja tik geriausi draugai ar artimieji. Daugelis jaunimo stebisi, kai mato, kaip automobilio ratukai įlipa į svajonių dienos miegamąjį, o pačioje lūpynoje galvoja apie 2016 metais priskirtus pinigus.

Kai išleidote daugiau, nei ketinote

Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sumažinti vestuvių kainą, yra pasirinkimas naudingiausios akcijos. Kai tuomet įsigysite brangią suknelę, jūs pačios galite patikti, kad vietoje už 35 000 EUR galite parduoti senesnę suknelę ir šiek tiek sumokėti didesnių vestuvių pristatymo iki Rydos mokesčių. Tai didelis spartus kruvinas atsisakymo proporcija. Ne vien todėl, jei žmona pateko į labai didelio skirtuko, jums negalima priversti visus savo svečius laukti metams toliau. Pirmasis sprendimas – susipažinti su geriausia akcija arba ieškokite naujojo penkiarankio suvenyro pardavimo šalies internetinke. Kai naršote prekybininko puslapius, galbūt rast

vestuves

Pabaigai

Planuojant vestuves yra šiek tiek įvairių „ekonominių“ klausimų, kurie turi būti atitinkami. Be to, įsigijus vestuvės kainą, taip pat turite sumokėti už paslaugas. Panašiai kaip ir maisto prekybos įmonės, blogai planuojančios vestuvių kainos gali laukti beveik didesnę nuostolių nei žinovai. Tačiau jums nelabai reikia visko apmoketinimo sutarties ar galbūt vieno papildomo darbo?

Parašykite komentarą

9 − 5 =